افزایش فالوور اینستاگرام

بدون شک با افزایش فالوور اینستاگرام شما فرصت بیشتری برای تعامل با کاربران اینستاگرام در اختیار خواهید داشت. اگر حضور شما در اینستاگرام به آن حدی که انتظار دارید قوی نیست شاید وقت آن رسیده است که به فکر یک استراتژی عالی برای جذب فالوور واقعی و ارگانیک باشید. 

اینستاگرام به محیطی مطلوب برای حضور بسیاری از برندها تبدیل شده است. این شبکه‌ی اجتماعی نشان داده است که می‌تواند تاثیر شگفت‌انگیزی درافزایش ترافیک سودآور به صفحه اصلی وب‌سایت، رشد نرخ تبدیل، افزایش تعامل و جذب مخاطبان هدف داشته باشد. 

با این حال نفع بردن از اینستاگرام به عمل کردن به چند شرط بستگی دارد که یکی از آن‌ها افزایش فالوور اینستاگرام به شمار می‌آید. بارها دیده شده است که صاحبان کسب و کارهای مختلف محتوای بسیار خوبی را در اینستاگرام منتشر می‌کنند که به دلیل تعداد پایین فالوور به خوبی دیده نمی‌شود. در حقیقت زمان، انرژی و هزینه‌ای که پای یک محتوای ارزشمند صرف می‌شود بی‌نتیجه می‌ماند. 

با توجه به اهمیت دنبال‌کننده در اینستاگرام برای جلوگیری از حکمفرمایی سکوت پس از انتشار محتوای جذاب و گیرا و هدر رفتن زمان، انرژی و هزینه به عنوان صاحب کسب و کار باید بخشی از استراتژی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی خود را به افزایش فالوور اینستاگرام اختصاص دهید. 

مزیت‌های افزایش فالوور اینستاگرام 

افزایش فالوور اینستاگرام بدان معنی است که می‌توان پیام برند را به طور گسترده‌تری انتقال داد. پیام برند باید در ذهن مخاطب هدف شما ایجاد شود تا بتواند تا ابد در ذهن او باقی بماند. از این رو فریاد زدن پیام برند به تنهایی بدون هدف قرار دادن مخاطب هدف چیزی به غیر از تلف کردن زمان و از دست دادن سرمایه برای شما به ارمغان نخواهد آورد. 

همانطور که به کمک گوگل ادموب می‌توان به کسب درآمد از گوگل پرداخت این امکان فراهم شده است که بتوان اینستاگرام را به منبعی خوبی برای درآمد تبدیل کرد. افزایش فالوور اینستاگرام به این معنی است که شما روزانه به افراد زیادی دسترسی دارید. تعداد زیاد دنبال‌کننده علاوه بر افزایش نرخ فروش این فرصت را فراهم می‌کند که به محلی عالی برای تبلیغ سایر برندها تبدیل شوید.  

از دیگر مزیت‌های افزایش فالوور اینستاگرام می‌توان به تبلیغ برند و محصولات و خدمات اشاره کرد. در حقیقت با پیاده‌سازی یک استراتژی موثر می‌توانید از تعداد فالوورهای اینستاگرام خود برای افزایش آگاهی از برند و همچنین تبدیل آن‌ها از مشتری به یک مورج و مدافع برند نفع ببرید. 

و در آخر باید به این نکته اشاره کرد که یکی از مهم‌ترین مزیت‌های افزایش فالوور اینستاگرام کسب محبوبیت بیشتر است. با تجزیه و تحلیل رفتار سایر رقبا و استراتژی‌های شکست‌خورده می‌توانید به راحتی به یک الگو تبدیل شوید. طبیعی است که تبدیل شدن به یک الگو به در معرض دید کاربران قرار گرفتن نیاز دارد. افزایش فالوور اینستاگرام می‌تواند به شما در دیده شدن بیشتر کمک کند. 

برای افزایش فالوور اینستاگرام به دنبال خرید فالوور نباشید 

برخی از صاحبان برند برای افزایش فالوور اینستاگرام راه ساده‌ای به نام خرید فالوور اینستاگرام را انتختاب می‌کنند. اگر چه خرید فالوور و لایک اینستاگرام به راحتی آب خوردن است اما این راه میان‌بر به هیچ عنوان ارزش ندارد. تفاوت فاحشی بین حساب کاربری اینستاگرام با فالوور جعلی و واقعی وجود دارد. فالوور واقعی توانایی به اشتراک گذاشتن محتوای شما، لایک، نظر دادن و تعامل با محتوای شما را دارد. 

شاید این سوال مطرح شود که چرا خرید فالوور فیک نمی‌تواند به ما کمک کند. شما برای افزایش نرخ تعامل به دنبال افزایش فالوور هستید. فالوورهای فیک نمی‌توانند به شما در دستیابی به این هدف کمک کنند. در حقیقت تعداد فالوور شما در اینستاگرام تا زمانی که فالوور با شما و برندتان ارتباط برقرار نکند و از صفحه‌های وب‌سایت شما دیدن نکند عدد بی‌فایده‌ای بیش نیست. 

علاوه بر این الگوریتم اینستاگرام به طور مرتب برای از بین بردن حساب‌هایی که از روش‌هایی مانند خرید فالوور به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام خود هستند به روز می‌شود. الگوریتم اینستاگرام به راحتی با مقایسه نرخ تعامل پایین و کیفیت پایین محتوا با تعداد فالوورهای شما می‌تواند به خریداری کردن دنبال‌کننده توسط شما پی ببرد. 

خرید فالوور یا استفاده از وب‌سایت‌های واسطه و ربات‌های افزایش فالوور اینستاگرام هیچ تاثیری در نرخ بازگشت سرمایه‌ی شما نخواهند داشت. کاربران واقعی به یک دلیلی برندهای تجاری را در اینستاگرام دنبال می‌کنند. ممکن است محتوایی که شما منتشر می‌کنید را دوست داشته باشند. در برخی از موارد هم ممکن است به طور کلی عاشق برند و محصولات و خدمات شما باشند. این کاربران همان افرادی خواهند بود که برای برند شما هزینه خواهند کرد. 

برون‌سپاری افزایش فالوور اینستاگرام 

اگر چه روش‌های زیادی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد اما افزایش فالوور مستلزم صرف زمان و انرژی زیاد است. برنامه‌ریزی، پیاده‌سازی و تجزیه و تحلیل یک استراتژی علاوه بر زمان به یک بودجه‌ی مناسب و استخدام افراد حرفه‌ای نیاز دارد.  بدیهی است که اینستاگرام یکی از قطعه‌های پازل دیجیتال مارکتینگ شما به حساب می‌آید و شما نمی‌توانید تمام وقت و توان مجموعه‌ی خود را به آن اختصاص دهید.  

از آن گذشته بدون دانستن اصول دستیابی به اهدافتان و افزایش آگاهی از برند امری غیرممکن است. با این حال از آنجایی که نه تنها شما بلکه هیچ برندی نمی‌تواند حضور در اینستاگرام را نادیده بگیرد می‌توانید برای صرفه‌جویی در زمان بدون نیاز به آموزش نیروی کار جدید و از دست دادن سرمایه و وقت خود مدیریت شبکه‌های اجتماعی را برون‌سپاری کنید.  

افزایش فالوور اینستاگرام در ادتواپ 

آژانس تبلیغاتی ادتواپ با به کارگیری آخرین روش‌ها و تاکتیک‌های موثر مانند داستان‌سرایی و تولید محتوای گیرا این امکان را فراهم کرده است که کسب و کارها در حوزه‌های مختلف بتوانند فالوورهای حساب کاربری خود را در اینستاگرام افزایش دهند. 

همانطور که اشاره شد تولید محتوای گیرا یکی از روش‌های افزایش فالوور اینستاگرام به حساب می‌آید. محتوا باید به شکلی باشد که کاربران هدف شما آن را به اشتراک بگذارند. از این رو آژانس تبلیغات دیجیتال ادتواپ ابتدا علایق و خواسته‌های مخاطبان هدف شما را مشخص می‌کند. سپس با به کارگیری کارشناسان متخصص به تولید محتوا در اینستاگرام می‌پردازد. 

یکی از روش‌های افزایش فالوور تبلیغات در اینستاگرام است. تبلیغات اینستاگرام نه تنها می‌تواند باعث افزایش تعداد دنبال‌کننده‌های شما در اینستاگرام شود بلکه می‌تواند به افزایش‌ آگاهی از برند و هدایت لیدهای جدید (مشتریان راغب) شود. کارشناسان تیم ادتواپ ابتدا بر اساس ویژگی‌های محصولات و خدمات برند شما جامعه‌ی هدف را مشخص می‌کنند. سپس با استفاده از ظرفیت‌های خود نسبت به تبلیغات گسترده در صفحه‌های فعال مختلف در اینستاگرام بر اساس جامعه‌ی هدف شما اقدام می‌کنند. 

برقراری ارتباط با اینفلوئنسرهای اینستاگرام یکی دیگر از روش‌های افزایش فالوور اینستاگرام به شمار می‌آید. از این رو آژانس تبلیغات دیجیتال ادتواپ پس از شناسایی مخاطبان هدف شما و نیازها و خواسته‌های آن‌ها یک استراتژی منسجم و دقیق اینفلوئنسر مارکتینگ را پیاده‌سازی می‌کند.  

 

برای استفاده از خدمات فوق از راه های زیر با ما تماس بگیرید:


1- تماس و ارتباط از طریق واتساپ با شماره پشتیبان تبلیغات  > 09120189861

3- ارتباط  واتساپی مستقیم از طریق لینک مقابل > https://wa.me/989338844662

4- ارتباط تلگرامی مستقیم از طریق لینک مقابل > t.me/adtooappteam

5- پر کردن فرم زیر (همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت)

دقت کنید برای دریافت پاسخ از سمت ما، لطفا ایمیل حقیقی خود را وارد نمایید.