افزایش ممبر تلگرام یکی از دغدغه‌های کسب و کارها در ایران به شمار می‌آيد. علی‌رغم تمام محدودیت‌ها روند استفاده از تلگرام در ایران همچنان صعودی است. آمارها نشان می‌دهد بیش از ۱۰ درصد کاربران تلگرام را ایرانی‌ها تشکیل می‌دهند.

 

 

افزایش ممبر تلگرام

فعالیت مستمر کاربران ایرانی تلگرام را به یکی از محبوب‌ترین و متداول‌ترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال در ایران تبدیل کرده است. اغلب کسب و کارها از کانال‌های تلگرامی برای برقراری ارتباط با مخاطبان خود و همچنین افزایش آگاهی از برند استفاده می‌کنند. علاوه بر این افزایش ممبر تلگرام این امکان را به کسب و کارها می‌دهد که بتوانند به کسب درآمد بپردازند. آن‌ها می‌توانند از تبلیغ سایر کانال‌ها یا محصولات و خدمات دیگر برندها درآمد خوبی کسب کنند. 

بدون شک مخاطب مایه حیات هر کسب و کاری به شمار می‌آید. یکی از راه‌های کسب درآمد، افزایش آگاهی از برند، افزایش نرخ تعامل و نرخ تبدیل افزایش ممبر تلگرام است.از آنجایی که کاربران ایرانی ساعت‌های زیادی را صرف کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی می‌کنند هیچ برندی نمی‌توانید این فرصت طلایی را نادیده بگیرد. 

تلگرام در یک نگاه 

تلگرام در این سال‌ها با ارائه محیطی امن توانسته محبوبیت بسیار زیادی کسب کند. تعداد کاربران تلگرام هر ساله به طور متوسط ۴۰ درصد افزایش پیدا می‌کند. در حال حاضر بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر فعال از تلگرام استفاده می‌کنند. علاوه بر این تلگرام در اولین ماه سال ۲۰۲۱ توانست عنوان اپ با بیشترین تعداد دانلود را در دو سیستم‌ عامل آی‌اواس و اندروید به خود اختصاص دهد. تنها در ۷۲ ساعت اول سال ۲۰۲۱ بیش از ۸ میلیون کاربر به کاربران این برنامه اضافه شد. 

تلگرام به طور منظم در حال بهبود عملکرد خود و ارائه امکانات جدید به کاربران خود است. کانال‌ یکی از قابلیت‌هایی که در همان روزهای ابتدایی در اختیار کاربران تلگرام گذاشته شد به شمار می‌آید. کانال‌های تلگرامی این امکان را فراهم کرده‌اند که کاربران به راحتی پیام دادن به دوستان خود محتوای شما را دنبال کنند. سادگی ارتباط با برند در تلگرام منجر به افزایش فوق‌العاده‌ی نرخ تعامل می‌شود.  

کانال‌ها نقش بسیار پررنگی در افزایش محبوبیت کسب و کارها و رشد آن‌ها ایفا می‌کنند. بیش از ۸۰ میلیون نفر از کانال‌های تلگرام استفاده می‌کنند. استفاده‌ی کاربران از کانال‌ها منجر به خلق بیش از ۳۰ میلیارد بازدید ماهیانه شده است. جالب است بدانید در حال حاضر برخی از کانال‌های تلگرامی بیش از ۶ میلیون مشترک فعال دارند.  

آخرین آمار منتشر شده نشان می‌دهد بیش از ۲۵ میلیون کاربر ایرانی به طور روزانه از تلگرام استفاده می‌کنند. بیش از ۷۰۰ هزار کانال فارسی در تلگرام وجود دارد که یک بازدید ۲ میلیاردی در روز را به خود اختصاص داده‌اند. بد نیست بدانید هر ۲۴ ساعت بیش از ۲.۶ میلیون محتوا به زبان فارسی در تلگرام منتشر می‌شود. 

آیا وقت آن نشده است که بخشی از استراتژی دیجیتال مارکتینگ خود را به افزایش ممبر در تلگرام اختصاص دهید؟  

مزیت‌های تلگرام مارکتینگ 

تلگرام به برندها اجازه می‌دهد که مخاطبان خود را از آخرین محصولات، خدمات و اخبار خود مطلع کنند. این امر به کمک کانال‌های تلگرام امکان‌پذیر شده است. به همین منظور برندها با ایجاد یک کانال عمومی یا خصوصی عکس‌ها، فیلم‌ها و سایر محتواهای خود را به اشتراک می‌گذارند. علاوه بر این برندها می‌توانند از طریق کانال تلگرام به مشتریان و مخاطبان هدف خود درباره‌ی حراج‌های آتی و پیشنهادهای جذاب اطلاع دهند. 

تلگرام به برندها این امکان را می‌دهد تا با مشتریان خود ارتباط بهتری برقرار کنند. گروه‌های تلگرامی به آن‌ها کمک می‌کنند تا به طور مستقیم با مشتریان خود در ارتباط باشند. برندها می‌توانند به کمک گروه‌های تلگرامی به سوال‌های مشتریان درباره‌ی محصولات و خدمات خود پاسخ دهند. گروه تلگرامی یک فرصت عالی برای ایجاد یک جامعه از مشتریان وفادار است. 

پشتیبانی ۲۴ ساعته با تلگرام 

علاوه بر این برندها به کمک تلگرام می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز پاسخگوی نیازهای مشتریان و مخاطبان هدف خود باشند. اغلب برندها برای ساده‌سازی فرآیند پشتیبانی از بات‌های تلگرام استفاده می‌کنند. بات‌های تلگرام این امکان را فراهم کرده‌اند که برندها ۲۴ ساعته و در تمامی روزهای هفته به سوال‌های متداول مشتریان پاسخ دهند و همچنین سفارش مشتری را پیگیری کنند. در حقیقت بات‌ها این فرصت را در اختیار تیم پشتیبانی گذاشته است که به وظایف مهم‌تر بپردازد. 

افزایش ترافیک سایت به کمک افزایش ممبر تلگرام 

تلگرام این امکان را فراهم کرده است که برندها ترافیک خوبی را به سمت وب‌سایت خود هدایت کنند. به کمک تلگرام برندها می‌توانند لینک مجموعه‌های جدید خود، آخرین پیشنهادهای ویژه یا صفحه‌های فرود را به اشتراک بگذارند. به این ترتیب به راحتی میزان بازدید وب‌سایت برند افزایش پیدا می‌کند. بدیهی است که برندها با افزایش ممبر تلگرام خود می‌توانند ترافیک بیشتری را به سمت سایت خود هدایت کنند. 

افزایش نرخ تعامل 

با نظرسنجی‌های تلگرام می‌توانید به راحتی نرخ تعامل را افزایش دهید. به همین منظور برندها به راحتی می‌توانند با ایجاد یک نظرسنجی نظر مشتریان خود را درباره‌ی محصولات یا خدمات خود جویا شوند. علاوه بر این آن‌ها می‌توانند به کمک ویژگی نظرسنجی یک مسابقه طراحی کنند تا مخاطبان بیشتری را به سمت خود بکشانند. 

افزایش ممبر تلگرام در ادتواپ 

تلگرام مارکتینگ در این سال‌ها توانسته جایگاه خوبی را در دنیای بازاریابی به دست بیاورد. موفقیت استراتژی بازاریابی شما در تلگرام به افزایش ممبر تلگرام گره خورده است.  

از آنجایی که تلگرام بخشی از پازل دیجیتال مارکتینگ شما به حساب می‌آید اختصاص دادن کل زمان و انرژی شما به آن می‌تواند استراتژی کلی شما را با خطر مواجه کند. از این رو شما می‌توانید افزایش ممبر تلگرام را به تیم ما در ادتواپ بسپارید. 

شاید این سوال برای شما مطرح شده باشد که برای افزایش ممبر چه نیازی به ادتواپ داریم. افزایش ممبر تلگرام یک کار اصولی است که هر کسب و کار باید زمان و انرژی زیادی را صرف آن کند. بدون شک هدف از افزایش ممبر تلگرام افزایش نرخ تعامل و در نهایت نرخ فروش است. از این رو خرید ممبر جعلی نمی‌تواند به شما کمک کند. تیم ادتواپ تلاش می‌کند با در نظر گرفتن محصولات و خدمات شما مخاطبان هدفتان را جذب و با ارائه‌ی محتوایی جذاب و گیرا آن‌ها را حفظ کند. 

علاوه بر این از آنجایی که تبلیغات در تلگرام یکی از متداول‌ترین راه‌های افزایش ممبر تلگرام به حساب می‌آید، تیم ادتواپ به کمک بیش از ۱۵۰۰ کانال فعال تلگرامی این امکان را فراهم می‌کند تا تبلیغات کانال شما بیش از ۸ میلیون بار دیده شوند.  

برای استفاده از خدمات فوق از راه های زیر با ما تماس بگیرید:


1- تماس و ارتباط از طریق واتساپ با شماره پشتیبان تبلیغات  > 09120189861

3- ارتباط  واتساپی مستقیم از طریق لینک مقابل > https://wa.me/989338844662

4- ارتباط تلگرامی مستقیم از طریق لینک مقابل > t.me/adtooappteam

5- پر کردن فرم زیر (همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت)

دقت کنید برای دریافت پاسخ از سمت ما، لطفا ایمیل حقیقی خود را وارد نمایید.