برخلاف باور عموم تعداد دنبال‌کننده تنها ملاک کسب درآمد از اینستاگرام نیست. در حقیقت ایجاد یک کانال درآمد از اینستاگرام به عواملی زیادی از جمله موقعیت محصول و تعامل کاربران بستگی دارد. بدون شک کاربری با دنبال‌کننده‌هایی حتی کمتر ۱۰۰۰ نفر اما با تعامل زیاد به مراتب از کاربری با ۱۰۰ هزار دنبال‌کننده‌ی جعلی موفق‌تر است. 

با توجه به محتوای منحصر به فرد، مخاطب و میزان تعهد می‌توان از روش‌های مختلفی در اینستاگرام درآمد کسب کرد. برای مثال کاربر می‌تواند با استفاده از پست‌های اسپانسری برای برندهای مختلفی آن‌ها را به مخاطبان خود معرفی کند. یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد تبدیل شدن به یک شرکت وابسته و گرفتن کمیسیون به ازای فروش محصولات برندهای مختلف است.

کسب درآمد از اینستاگرام

از دیگر روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام می‌توان به ارائه خدمات مالی، فروش مستقیم محصول، فروش عکس و فیلم اشاره کرد. یکی از مزیت‌های اصلی اینستاگرام این است که می‌توان به طور همزمان از کانال‌های مختلف به کسب درآمد پرداخت. 

چگونگی کسب درآمد از اینستاگرام با معرفی محصول سایر برندها 

اصطلاح اینفلوئنسر این روزها بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. به طور کلی به  کسی که با به اشتراک گذاشتن محتوای درخور و جذاب در دنیای مجازی به شهرتی رسیده است اینفلوئنسر گفته می‌شود.  

اینفلوئنسرها را باید جریان‌ساز و تاثیرگذار دانست که نظراتشان درباره‌ی موضوع‌های خاص مورد احترام سایر کاربران است. از این رو اکثر برندها تلاش می‌کنند با ایجاد یک رابطه‌ با اینفلوئنسرها از این فرصت برای تبلیغ محصول خود استفاده کنند. 

لازم به ذکر است که همانطور که اشاره شد تعداد دنبال‌کننده‌ها تنها معیار کسب درآمد از اینستاگرام و اعتماد برندها نیست. در حقیقت این اعتماد و تعامل مخاطبان اینفلوئنسر با محتوای آن‌هاست که باعث جذب برندهای مختلف و افزایش درآمد می ‌شود. 

به طور کلی کسب درآمد از این مسیر از طریق یک توافق به منظور تولید یک محتوای مشخص مانند یک پست یا استوری اینستاگرام صورت می‌گیرد. کاربر می‌تواند به ازای دریافت هزینه، محصول رایگان، خدمات رایگان، هدیه یا ترکیبی اقدام به انتشار محتوای توافق شده کند. 

واسطه‌گری 

درآمد یک واسطه برخلاف اینفلوئنسر که به افزایش آگاهی درباره‌ی برند شریک کمک می‌کند، تنها به ازای دریافت کمیسیون برای برند شریک تامین می‌شود. برای افزایش درآمد از طریق همکاری در فروش توصیه می‌شود که به طور مستقیم ارتباط با صاحبان محصول برقرار شود. 

از آنجایی که اینستاگرام در حال حاضر استفاده از لینک را در فضایی به غیر از بیو مجاز نمی‌داند کاربر تنها فرصت ارائه یک محصول را دارد. با این حال اینستاگرام در حال تلاش برای ایجاد امکان به اشتراک گذاشتن لینک در استوری است تا از این راه به کاربران در کسب درآمد از این پلتفرم کمک کند. 

فروشگاه اینترنتی  

اگر چه ممکن است به نظر برسد که تنها راه درآمدزایی در اینستاگرام در فروش و همکاری با سایر برندها خلاصه شده است اما هر کاربر می‌تواند فروشگاه اینترنتی خود را داشته باشد. 

با توجه به ویژگی‌ها و محبوبیت ایسنتاگرام هر کاربر می‌تواند به فروش محصول و خدمات خود بپردازد. برای مثال می‌توان با فروش عروسک دست‌ساز یا ارائه خدمات مشاوره تحصیلی به کسب درآمد از اینستاگرام پرداخت.  

کسب درآمد از اینستاگرام به کمک اد تو اپ 

با عضویت در گروه تبلیغات گسترده اینستاگرامی اد تو اپ می‌توان به درآمدزایی از اینستاگرام پرداخت. در این گروه تلاش شده است که شرایطی فراهم شود که کاربران بتوانند بدون توجه به تعداد دنبال‌کننده‌های خود درآمدی مناسب از این پلت‌فرم کسب کنند. در این گروه تبلیغاتی کاربران می‌توانند روزانه در دسته‌بندی‌های مختلف به تبلیغ صفحه‌ی خود در اینستاگرام بپردازند. 

علاوه بر عضویت در این گروه تبلیغاتی کاربران می‌توانند با برقراری ارتباط با کارشناسان اد تو اپ بهترین روش و مناسب‌ترین روش برای کسب درآمد و توسعه صفحه‌ی کاربری خود را انتخاب کنند. 

برای استفاده از خدمات فوق از راه های زیر با ما تماس بگیرید:


1- تماس و ارتباط از طریق واتساپ با شماره پشتیبان تبلیغات  > 09120189861

3- ارتباط  واتساپی مستقیم از طریق لینک مقابل > https://wa.me/989338844662

4- ارتباط تلگرامی مستقیم از طریق لینک مقابل > t.me/adtooappteam

5- پر کردن فرم زیر (همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت)

دقت کنید برای دریافت پاسخ از سمت ما، لطفا ایمیل حقیقی خود را وارد نمایید.