پرداخت به ازای عضویت

پرداخت به ازای عضویت یکی از روش‌های تبلیغاتی محبوب است که به کمک آن عضویت کاربران در اپلیکیشن افزایش پیدا می‌کند. این روش در حقیقت یکی از انواع پرداخت به ازای عمل یا همان PPA به حساب می‌آید. 

در روش پرداخت به ازای اکشن (عمل) تبلیغ‌کنندگان بابت تحقق عملی مشخص مانند عضویت کاربران، دانلود اپلیکیشن یا پر کردن یک فرم هزینه‌ی از پیش تعیین شده را پرداخت می‌کنند. با توجه به ویژگی تحقق یک عمل مشخص پرداخت به ازای اکشن یکی از پرکاربردترین و پربازده‌ترین روش‌های تبلیغات به شمار می‌آيد.

در این روش تبلیغاتی برای توسعه‌دهنده این امکان فراهم می‌شود که پس از نصب اپلیکیشن از سوی کاربر یک عمل از پیش مشخص شده مانند عضویت کاربر محقق شود.  

با توجه به افزایش روز افزون اپلیکیشن‌های موبایل رقابت بیش از پیش سخت‌تر شده است. بدیهی است برای کسب موفقیت در این بازار توسعه‌دهندگان علاوه بر نصب برنامه نیاز به افزایش تعامل دارند. به کمک پرداخت به ازای عضویت توسعه‌دهندگان تنها بابت هر عضویت مشخص و رهگیری شده هزینه می‌کنند.  

تفاوت پرداخت به ازای عضویت و پرداخت به ازای کلیک 

در «پرداخت به ازای کلیک» برای  کلیک روی تبلیغات توسعه‌دهندگان به منظور هدایت بازدید به مکان مشخص طراحی شده است. با این حال پرداخت به ازای عضویت به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا عضویت کاربران را بررسی و اندازه‌گیری بکنند.  

علاوه بر این اگر چه اثربخشی پرداخت به ازای کلیک وابستگی زیادی به محل نمایش آگهی‌ها و میزان تعامل کاربران دارد اما در پرداخت به ازای اکشن افزایش تعامل کاربران به کمک تحقق عضویت آن‌ها تضمین می‌شود. 

اهمیت پرداخت به ازای عضویت 

پرداخت به ازای اکشن را باید یکی از مهم‌ترین روش‌های تبلیغاتی دانست زیرا این روش یک معیار ایده‌آل برای تعیین بازده واقعی سرمایه‌گذاری است.  

پرداخت به ازای عضویت یکی از معیارهای اساسی است که با رهگیری و بررسی آن می‌توان هزینه‌ی جذب مشتریان را برآورد کرد. این امر به تبلیغ‌کنندگان کمک می‌کند تا پس از بررسی نیازهای خود مشخص کنند که آیا نیاز به اصلاح استراتژی تبلیغات خود دارند یا خیر. 

علاوه بر این به کمک این روش توسعه‌دهندگان می‌توانند هزینه‌های تبلیغات خود را کنترل کنند زیرا از آنجایی که گفته شد تنها پس از به پایان رسیدن عمل مشخص شده یعنی عضویت کاربران هزینه تبلیغات را پرداخت می‌کنند. 

پرداخت به ازای عضویت بر اساس عضویت موفقیت‌آمیز کاربران امکان کنترل بهتر و به حداکثر رساندن بازدهی در کانال‌های مختلف بازاریابی را می‌دهد.   

چگونگی محاسبه هزینه‌ها 

برای محاسبه پرداخت به ازای عضویت ابتدا کل هزینه تبلیغات باید  مشخص و سپس بر تعداد عضویت صورت گرفته توسط کاربران تقسیم شود. 

تبلیغ‌کنندگان می‌توانند از طریق فرمول ساده‌ی زیر هزینه را محاسبه بکنند. 

پرداخت به ازای عضویت = هزینه‌ی کل تبلیغات / تعداد کاربران حقیقی عضو شده 

برای درک بهتر مثال اگر یک تبلیغ‌کننده برای افزایش عضویت کاربران از طریق تبلیغات ۱۰ میلیون تومان هزینه کند و این کمپین در انتها منجر به عضویت ۱۲۵ کاربر فعال شود، بر اساس فرمول بیان شده PPA برای این کمپین ۸۰ هزار تومان است. 

مزایای پرداخت به ازای عضویت 

پرداخت به ازای عضویت یکی از روش‌های تبلیغات بسیار اثرگذار برای توسعه‌دهندگانی است که به تازگی اپلیکیشن خود را طراحی و به دنبال افزایش محبوبیت برنامه‌ی خود هستند.  

از آنجایی که هدف اصلی این کمپین تبلیغاتی عضویت کاربران حقیقی است امکان جذب کاربران به مراتب باکیفیت‌تر فراهم خواهد شد. لازم به ذکر است که موفقیت در جذب کاربران حقیقی فعال برای افزایش تعامل به مشخص کردن صحیح مخاطب هدف وابسته است.  

با توجه به ویژگی‌های پرداخت به ازای اکشن مانند عضویت نسبت به سایر روش‌های گران‌تر تمام خواهد شد اما ارزش طول عمر بسیار بسیار بیشتر است زیرا در طول زمان کاربران جذب شده با اپلیکیشن تعامل خواهند داشت. 

پرداخت به ازای عضویت در اد تو اپ 

اپلیکیشن‌ها علاوه بر ارائه خدمات به کاربران شامل منافعی برای توسعه‌دهندگان است. در این نوع از اپلیکیشن‌ها بیشتر توسعه‌دهندگان تلاش می‌کنند که از طریق عضویت کاربران درآمد خود را افزایش دهند. در حقیقت کاربران برای استفاده از خدمات اپلیکیشن باید به کمک یک فرم ساده عضو آن شوند. 

همانطور که اشاره شد با توجه به افزایش اپلیکیشن‌ها برای رقابت در این بازار نیاز به ابزارهای اثربخش و کارآمد بیش از پیش احساس می‌شود. اد تو اپ با ارائه سرویس پرداخت به ازای عضویت کار را برای توسعه‌دهندگان آسان کرده است.  

پرداخت به ازای ثبت‌نام یکی از جدیدترین و هیجان‌انگیزترین خدمات اد تو اپ به شمار می‌آید که تلاش شده است این سرویس با بالاترین ظرفیت و با قیمتی مقرون به صرفه ارائه شود. لازم به ذکر است که قیمت نهایی به عوامل مختلفی از جمله نوع اپلیکیشن بستگی دارد. 

علاوه بر این اد تو اپ عضویت کاربران حقیقی در اپلیکیشن را در این سرویس تضمین می‌کند. 

برای استفاده از خدمات فوق از راه های زیر با ما تماس بگیرید:


1- تماس و ارتباط از طریق واتساپ با شماره پشتیبان تبلیغات  > 09120189861

3- ارتباط  واتساپی مستقیم از طریق لینک مقابل > https://wa.me/989338844662

4- ارتباط تلگرامی مستقیم از طریق لینک مقابل > t.me/adtooappteam

5- پر کردن فرم زیر (همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت)

دقت کنید برای دریافت پاسخ از سمت ما، لطفا ایمیل حقیقی خود را وارد نمایید.