تبلیغات اپلیکیشن های موبایل

آیا شما یک برنامه نویس یا توسعه دهنده اپلیکیشن موبایل هستید؟ آیا به سفارش شما یک اپلیکیشن موبایل توسعه داده شده است؟ پس به خوبی میدانید که داشتن یک اپلیکیشن موبایل به تنهایی نمیتواند کافی باشد. برای اینکه بتوانید اپلیکیشن موفقی داشته باشید و به درآمدزایی از طریق برنامه موبایل خود فکر کنید، حتماً باید برای اپلیکیشن خود کاربر جمع کنید. یا به اصطلاح تعداد نصب آن را بالا ببرید. دانستن اصول تبلیغات اپلیکیشن های موبایل برای شما یک موضوع ضروری است.

آیا اپلیکیشن موبایل دارید؟

ادتواپ یکی از قدیمی ترین پلتفرم های تبلیغاتی با تمرکز بر تبلیغات اپلیکیشن می باشد. ما به دلیل مالکیت رسانه های مختلف یک مرجع برای تبلیغات اپلیکیشن محسوب می شویم. رسانه های تبلیغاتی با کیفیت و تازه نفس، تعرفه های تبلیغاتی به شدت رقابتی و تجربه زیاد در این حوزه، ادتواپ را به مهم ترین و بهترین پلتفرم تبلیغات برای اپلیکیشن تبدیل کرده است.

ادتواپ برای اپلیکیشن شما چه کاری انجام می دهد؟

تیم ادتواپ از چند روش مختلف به شما توسعه دهنده عزیز و مالک اپلیکیشن کمک می کند که تعداد نصب اپلیکیشن خود را بالا ببرید. چنانچه اپلیکیشن شما اندروید باشد میتوانید با انتخاپ پلان های نصب تضمینی به راحتی تعداد کاربران خود را در کمترین زمان ممکن، با کمترین هزینه و به راحتی افزایش دهید. همچنین میتوانید از روبات های تلگرامی ما که کیفیت بالایی را برای کاربران شما به ارمغان می آورند، برای افزایش تعداد نصب استفاده نمایید.

از چه راه هایی نصب اپلیکیشن افزایش می یابد؟

نصب تضمینی اپلیکیشن یکی از ساده ترین روش هاست. با این روش شما میتوانید در کمترین زمان بیشترین تعداد نصب را با صرف کمترین هزینه داشته باشید.

تبلیغات کلیکی و بازدیدی در اپلیکیشن ها شامل پوش نوتیفیکیشن، تبلیغات کلیکی و بازدیدی در سوشال مدیا نظیر اینستاگرام و تلگرام و همچنین تبلیغات در وب سایت ها یکی دیگر از روش های جذب مخاطب برای اپلیکیشن های اندروید و IOS هستند. در اد تواپ پکیج های کامل و اقتصادی برای افزایش تعداد کاربران شما ارائه می دهیم. ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که کاربران شما وفادار بوده و تعامل بالایی با برنامه موبایلی شما خواهند داشت.

همین الان برای افزایش تعداد نصب و کاربران اپلیکیشن خودتان با ما تماس بگیرید.

 

برای اطلاع از جزئیات بیشتر در مورد این طرح و سفارش می توانید از راه های زیر برای ارتباط سریع با ما استفاده کنید :

1-تماس تلفنی و ارتباط از طریق واتساپ با شماره پشتیبان تبلیغات  > 09120189861

2- ارتباط تلگرامی مستقیم از طریق لینک مقابل > t.me/adtooappteam

3- پر کردن فرم زیر (همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت)