همانطور که می دانید به دلیل تحریم ایران از سوی گوگل، امکان استفاده از سرویس گوگل ادموب در داخل کشور ایران وجود ندارد. همچنین به خاطر قوانین سفت و سخت گوگل در مورد تایید و رجیستری اپلیکیشن در گوگل پلی و استفاده از سرویس گوگل ادموب نمی توان در داخل ایران از آن استفاده کرد.

تیم ادتواپ با ایجاد یک بستر قوی در خارج از کشور برای توسعه دهندگان عزیز ایرانی امکان انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی و استفاده از سرویس ادموب را فراهم کرده است. از این طریق شما توسعه دهنده عزیز می توانید بدون درگیری با قوانین اعمال شده توسط گوگل هم اپلیکیشن خود را در گوگل پلی منتشر کنید و هم به وسیله شبکه تبلیغاتی گوگل ادموب از اپ خود کسب درآمد دلاری داشته باشید.

بنابراین، چنانچه توسعه دهنده اپلیکیشن هستید و یا یک اپلیکیشن موبایلی دارید به منظور انتشار اپ خود در گوگل پلی با کمترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن با ما تماس بگیرید.

همچنین چنانچه اپلیکیشن شما دارای تعداد مشخصی کاربر است با ما تماس بگیرید تا با راه اندازی سرویس  گوگل ادموب روی اپلیکیشن شما، در کسب درآمد دلاری از اپلیکیشن به شما کمک کنیم.

با در نظر گرفتن تعرفه ها، کیفیت و سرعت خدمات ادتواپ برای انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی و راه اندازی سرویس گوگل ادموب، می توانید یک انتخاب هوشمندانه داشته باشید.

گوگل ادموب چیست؟

سرویس گوگل ادموب به توسعه دهندگان اپلیکیشن های موبایلی و صاحبان اپلیکیشن این امکان را می دهد که از طریق تبلیغات با کیفیت، از اپلیکیشن خود کسب درآمد دلاری داشته باشند. گوگل ادموب با ترکیب تقاضای تبلیغاتی جهانی، فرمت های تبلیغاتی خلاقانه و تکنولوژی پیشرفته کسب درآمد از اپلیکیشن، ارزش هر ایمپرشن را به حداکثر می رساند.

چرا تبلیغات ادموب؟

نمایش تبلیغات به شما کمک می کند که در کنار تمرکز بر کیفیت اپلیکیشن یک منبع درآمد دلاری پایدار داشته باشید. از طریق تبلیغات ادموب، تبلیغ دهندگان کاربران و مشتریان جدید پیدا کرده و کاربران، محصولات و خدمات مورد علاقه خود را به وسیله اپلیکیشن شما کشف خواهند کرد. بنابر این تبلیغات ادموب یک استراتژی برد-برد برای کاربران، توسعه دهندگان و تبلیغ دهندگان محسوب می شود.

ادموب چگونه کار می کند؟

تبلیغ دهندگانی که قصد دارند محصولات و خدمات خود را برای کاربران اپلیکیشن تبلیغ کنند، کمپین تبلیغاتی خود را در ادموب را ساخته و هزینه آن را پرداخت می کنند. اگر در اپلیکیشن خود فضایی برای تبلیغات ایجاد کرده باشید، ادموب تبلیغِ تبلیغ دهندگانی که بابت تبلیغات هزینه پرداخت کرده اند را در فضای تبلیغاتی شما نمایش خواهد داد.

شبکه تبلیغاتی گوگل

ادموب به عنوان یکی از بزرگترین شبکه های جهانی تبلیغات، با میلیون ها تبلیغ دهنده به منظور اجاره فضای تبلیغاتی اپلیکیشن شما کار می کند. از بزرگترین و معروف ترین برند های جهانی گرفته تا استارت آپ های نوپا. این امر به معنای تقاضای بیشتر، تبلیغات مرتبط تر با کاربران شما و درآمد بیشتر برای شماست.

واسطه گری تبلیغات

ادموب به عنوان یک شبکه تبلیغاتی واسطه با گسترش تقاضای تبلیغات، به شما کمک می کند که پر درآمد ترین تبلیغات را نمایش دهید و بابت هر نمایش(CPM)  بیشترین هزینه به دلار را دریافت کنید.

مدل های تبلیغاتی ادموب

با نمایش تبلیغات مناسب در زمان مناسب و به کاربران مناسب می توانید در کنار کسب درآمد از اپلیکیشن، تجربه کاربری فوق العاده ای را برای کاربران خود فراهم کنید. شما می توانید مدل تبلیغاتی خود را از بین مدل های زیادی شامل موارد انتخاب کنید:

تبلیغات مبتنی بر جایزه (ریوارد بیس): تبلیغاتی که کاربران در ازای دریافت جایزه درون برنامه ای با آن درگیر می شوند. مانند امتیازات یا “جان اضافه” در بازی ها.

تبلیغات نیتیو: تبلیغات سفارش که به نظر می رشد بخشی از خود اپلیکیشن باشد.

تبلیغات بنری: تبلیغات مستطیل شکلی که میتواند در پایین یا بالای صفحه نمایش قرار بگیرد.

تبلیغات بینابینی: تبلیغات استاتیک یا ویدیو های تبلیغاتی که در وقفه های حین استفاده از اپلیکیشن نمایش داده می شوند. این مدل تبلیغات بدون مختل کردن تجربه کاربری، باعث افزایش آگاهی از برند می شوند.

مزیت های ادموب

ادموب با تقاضای بیشتری که از سمت تبلیغ دهندگان دارد به شما کمک می کند که حداکثر درآمد را از اپلیکیشن خود داشته باشید. هدف ادموب به عنوان یک پلتفرم مورد اطمینان، نه تنها ایجاد یک جریان درآمدی ثابت دلاری برای شماست بلکه با استفاده از ابزار قدرتمندی که دارد این کار را برای شما آسان خواهد کرد.

در این قسمت به چگونگی عملکرد ادموب برای کمک به کسب درآمد توسعه دهندگان اشاره می کنیم:

به کمک پیشرفته ترین تکنولوژی کسب درآمد، درآمد خود را افزایش دهید.

واسطه گری: شبکه واسطه گری تبلیغات ادموب این امکان را به شما می دهد که هم زمان چندین شبکه تبلیغاتی را در اپلیکیشن خود تنظیم، مدیریت و بهینه سازی کنید. این موضوع باعث ایجاد رقابت و افزایش درآمد شما می شود.

بیدینگ (پیشنهادات) آزاد: با فراخوانی هم زمان همه شبکه های تبلیغاتی می توانید بهترین پیشنهاد را با بالاترین قیمت برای فضای تبلیغاتی خود قبول کنید. از این طریق می توانید اطمینان حاصل کنید که بالاترین هزینه به ازای نمایش (CPM) را دریافت خواهید کرد.

تعامل با کاربران: مدل های تبلیغاتی خلاقانه مانند مدل مبتنی بر جایزه و مدل نیتیو به شما کمک می کنند که میان رضایت کاربران و کسب درآمد تعادل ایجاد کنید.

اتوماتیک کردن فعالیت ها: می توانید از ابزارهای اتوماتیک ادموب برای انجام فعالیت های روزمره استفاده کنید. از این طریق در زمان خود صرفه جویی کرده و میتوانید روی ساخت و بهینه سازی اپلیکیشن های خود تمرکز کنید.

از برند خود محافظت کنید: سیاست های تبلیغاتی قدرتمند، کنترل ناشران و بررسی های گسترده تبلیغات توسط ادموب خیال شما را از بابت کنترل انواع مختلف تبلیغات راحت کرده و از برند شما محافظت می کند.

داده های آماری هوشمندانه تر: با یکپارچه سازی ادموب با گوگل آنالیتیکس می توانید گزارش دقیق تری از ویژگی های اپلیکیشن خود داشته باشید. از این طریق نحوه تعامل کاربران را با تبلیغات بهتر درک کرده و می توانید در جهت بهینه سازی تبلیغات اقدام کنید.

چگونه کار با ادموب را شروع کنیم؟

کافیست از طریق شماره تماس های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در مورد انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی و راه اندازی سرویس گوگل ادموب روی اپلیکیشن راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

ما به شما این اطمینان را می دهیم که با صرف کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن اپلیکیشن شما را در گوگل پلی منتشر کرده و با راه اندازی سرویس گوگل ادموب به شما در کسب درآمد دلاری از اپلیکیشن کمک کنیم.

با ما تماس بگیرید و از درآمد دلاری خود به صورت روزانه لذت ببرید.

کسب درآمد دلاری از اپلیکیشن با استفاده از سرویس گوگل ادموب

نویسنده

pegah

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *