02166703497

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
021-66703497

5 نرم‌افزار برتر هوش تجاری برای بازاریابان دیجیتال

نرم افزار BI

نرم‌افزارهای هوش تجاری بخش مهمی از بازاریابی دیجیتال هستند. این ابزارها به‌عنوان بازاریاب دیجیتال به شما کمک می‌کنند تا روندها را درک کنید و از داده‌های خود بینش‌هایی کسب کنید تا اطمینان حاصل کنید که تصمیمات تجاری ضروری و حساب شده‌ای می‌گیرید.

نرم‌افزارهای بازاریابی دیجیتال هوش تجاری مملو از ویژگی‌ها و عملکردهای مفیدی هستند که کسب‌وکار شما را آسان می‌کنند. آن‌ها این کار را با خودکارسازی فرایندهای تکراری و جمع‌آوری اطلاعاتی انجام می‌دهند که در غیر این صورت اگر به‌صورت دستی انجام می‌شد، می‌توانست شکست بخورد. آن‌ها همچنین دستورالعمل‌های بازاریابی را ارائه می‌دهند تا تضمین کنند که همه چیز موردتوجه قرار می‌گیرد. در زیر مروری بر 5 مورد از بهترین نرم‌افزارهای هوش تجاری برای افزودن به کمپین‌های بازاریابی اینترنتی خود آورده شده است.

5 نرم افزار هوش تجاری

1- Power Bi

Microsoft Power BI یک نرم‌افزار تحلیلی هوش تجاری است که ابزارهایی برای تجزیه‌وتحلیل، تجسم، جمع‌آوری و به‌اشتراک‌گذاری داده‌ها در اختیار صاحبان مشاغل غیرفنی قرار می‌دهد.

چگونه کار می‌کند

برای یافتن بینش در داده‌های یک سازمان استفاده می‌شود و می‌تواند به اتصال مجموعه‌های داده متفاوت، تبدیل و پاک‌سازی داده‌ها به یک مدل داده کمک کند. تصاویر بصری از نمودارها و داده‌ها، می‌سازد و همه این‌ها را می‌توان با سایر کاربران در سازمان به اشتراک گذاشت.

همچنین می‌تواند داشبوردهای اجرایی را برای مدیران فراهم کند و بینش مدیریتی را در مورد نحوه عملکرد بخش‌ها ارائه دهد. رابط کاربری آن برای افرادی که با اکسل کار کرده‌اند کاملاً آشنا است و ادغام آن با سایر محصولات مایکروسافت آن را به ابزاری همه‌کاره تبدیل می‌کند که به آموزش اولیه کمی نیاز دارد.

امکانات

برخی از ویژگی‌های آن عبارت‌اند از هوش مصنوعی، بینش سریع، ادغام و سفارشی‌سازی کورتانا، نمای مدل‌سازی، آماده‌سازی سلف‌سرویس پشتیبانی از استقرار ترکیبی و API برای یکپارچه‌سازی.

قیمت‌گذاری

Power BI از 9.99 دلار برای هر کاربر در ماه شروع می‌شود و یک نسخه رایگان برای صاحبان مشاغل کوچک تا متوسط ​​دارد. بااین‌حال، اندازه سازمان، قیمت‌گذاری را تعیین می‌کند.

برای جزئیات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت آن‌ها https://powerbi.microsoft.com/ مراجعه کنید.

2-  Logi Analytics

یک نرم‌افزار تحلیلی شناخته شده در هوش تجاری است که به شرکت‌ها کمک می‌کند تا داشبوردها و گزارش‌ها را در برنامه‌های تجاری و سازمانی بررسی کنند.

تجزیه‌وتحلیل Logi چگونه کار می‌کند

Logi Analytics گزارش‌ها و داشبوردها را بدون کدنویسی به هر پلتفرمی ارائه می‌کند. تجزیه‌وتحلیل‌های از قبل تعبیه شده را در دسترس قرار می دهد و به کاربران این امکان را می‌دهد تا داشبوردها، گزارش‌ها و بررسی‌ها را در برنامه‌های موجود پیاده‌سازی کنند. همچنین امکان ادغام آسان با هر سیستم امنیتی را فراهم می‌کند و اطلاعات را با کنترل‌های دسترسی ارائه می‌دهد تا کارمندان بر اساس مسئولیت‌های خود به داده‌ها دسترسی داشته باشند.

امکانات

برخی از ویژگی‌هایی آن عبارت‌اند از تجزیه‌وتحلیل، پیش‌بینی، تجزیه‌وتحلیل سود، پردازش تحلیلی آنلاین، گزارش زمان‌بندی خودکار، گزارش/تحلیل موقت، و داشبورد قابل تنظیم.

برای مشاغل کوچک و متوسط، نهادهای دولتی و حتی شرکت‌های بزرگ ایدئال است.

قیمت‌گذاری

قیمت‌های سفارشی را باتوجه‌به نیاز سازمان ارائه می‌دهد.

برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت آنها https://www.logianalytics.com/ مراجعه کنید

3- Exago

یک نرم‌افزاری است که برای تجزیه‌وتحلیل اطلاعات در SaaS تخصص دارد و به کاربران امکان می‌دهد بدون نیاز به  IT، داشبوردهای تعاملی از نوع هوش تجاری ایجاد کنند.

Exago  چگونه کار می‌کند

Exago راه‌حل‌های تجزیه‌وتحلیل کسب‌وکار را برای شرکت‌هایی ارائه می‌دهد که به دنبال ارائه گزارش‌های موردی و زمان‌بندی‌شده به مشتریان خود هستند. اطلاعات BI آن با ویژگی‌های کامل با SaaS  وب شرکت یا برنامه داخلی سازمان یکپارچه می‌شود و به کاربران غیرفنی اجازه می‌دهد تا گزارش‌ها و داشبوردها را به‌تنهایی ایجاد کنند.

همچنین دارای ویژگی‌های API اپن‌سورس و رابط کاربری کاملاً قابل تنظیم است که به کارکنان فنی اجازه می‌دهد تا انعطاف‌پذیری و کنترل را برای ادغام بیشتر Exago در منابع داده‌ای متعدد و بین آن‌ها داشته باشند. با Exago، کاربران می‌توانند داده‌ها را از منابع مختلف، از جمله SQL Server ، DB2، MySQL، Oracle و Informix ترکیب کنند.

امکانات

برخی از ویژگی‌های Exago عبارت‌اند از تجزیه‌وتحلیل، پیش‌بینی، تجزیه‌وتحلیل پیشرفته داده، تجسم داده‌ها، مدل‌سازی داده‌ها، گزارش‌های ساختمان، APIهای یکپارچه‌سازی، قابلیت کاستومایز بالا و بسیاری موارد دیگر.

برای مشاغلی مانند استارتاپ‌ها،SME ها، آژانس‌ها، فریلنسرها و شرکت‌ها ایدئال است.

قیمت‌گذاری

قیمت سفارشی را ارائه می‌دهد و یک دوره آزمایش 30 روزه رایگان دارد.

برای جزئیات بیشتر به وب‌سایت https://www.exago.com/ مراجعه کنید.

افزایش KPI با هوش تجاری

4- InetSoft

InetSoft یک نرم‌افزار هوشمند داده است که BI را با قابلیت‌های یادگیری ماشین ترکیب می‌کند تا داده‌ها را بهتر بشناسد و برای دیتاماینینگ در هوش تجاری مناسب است

چگونه کار می‌کند

امکان ترکیب داده‌ها از اکثر منابع داده را از طریق Style Intelligence و فناوری اختصاصی Data Block InetSoft می‌دهد. ترکیب داده‌ها در زمان واقعی انجام می‌شود تا کاربران بتوانند به اطلاعات خود در هر زمانی دسترسی داشته باشند. کاربران می‌توانند داشبورد خود را از جمله با انواع نمودارهای مختلف و همچنین اضافه‌کردن داده‌های جدید سفارشی کنند.

با استفاده از این ابزار، برای سفارشی کردن گزارش‌ها و داشبورد، نیازی به تخصص IT نیست. هدف این برنامه عملکردهای شغلی خاصی مانند زنجیره تأمین، بازاریابی و  فروش است. در بازاریابی، می‌توانید داشبوردها را برای ردیابی کمپین‌ها و تولیدسرنخ‌ها سفارشی کنید.

InetSoft به‌راحتی قابلیت ادغام بالایی دارد مثل یکپارچه‌سازی داشبورد، سفارشی‌سازی رابط CSS، خدمات SOAP و بسیاری موارد دیگر که در بسیاری از صنایع، توابع تجاری و بخش‌ها مخصوص آن اعمال شده است.

امکانات

برخی از ویژگی‌های آن عبارت‌اند از تجسم سازی‌های پیشرفته برای کاوش داده یا دیتا ماینینگ، گزارش تولید مقیاس‌پذیر، عملکرد سفارشی‌سازی شده، طراحی گزارش، داشبورد کشیدن و رهاکردن یا درگ‌اند دراپ، برنامه مستقل BI و اپلیکیشن سرور مبتنی بر وب.

برای طیف گسترده‌ای از صنایع مانند تولید، مخابرات، مراقبت‌های بهداشتی، آموزش و خدمات مالی ایدئال است.

قیمت‌گذاری

قیمت‌گذاری سفارشی را ارائه می‌دهد و یک آزمایش 5 روزه رایگان دارد.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت https://www.inetsoft.com/ مراجعه کنید .

5- Tableau

Tableau یک نرم‌افزار BI یا هوش تجاری است که ابزارهای تجسم و تجزیه‌وتحلیل داده‌های متعددی را ارائه می‌دهد. این یک پلت فرم تحلیلی قوی و مقیاس‌پذیر با گزینه‌های پیشرفته در دسکتاپ یا سرور است.

چگونه کار می‌کند

این برنامه دارای یک سبک تجزیه‌وتحلیل بصری تعاملی است و به کاربران اجازه می‌دهد تا به طور ایمن داده‌ها را از طریق تلفن همراه، مرورگر یا موارد تعبیه شده در برنامه‌های مختلف دریافت کنند. این نرم‌افزار به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا داده‌ها را از چندین نقطه منبع مانند پایگاه‌های داده SQL، صفحات گسترده، برنامه‌های ابری مانند Google Analytics جمع‌آوری کنند.

تجزیه‌وتحلیل بصری زنده و داشبورد تعاملی آن اجازه می‌دهد تا مجموعه‌داده‌ها را برای رسیدن به بینش‌های جدید و استفاده از پتانسیل‌های موجود به دست آورید. این نرم‌افزار می‌تواند به سیستم‌های جمع‌آوری داده‌ها مانند Google Analytics،  Splunk و ServiceNow و سایر برنامه‌ها مانند Amazon Web Services، Datawatch، AIMMS،  AllSight و Astera بپیوندد.

امکانات

ویژگی‌های Tableau شامل اشتراک‌گذاری داشبورد، برجسته‌سازی و فیلتر کردن داده‌ها، فهرست ارتباط داده، اعلان‌های داده، داشبوردهای آماده برای تلفن همراه، به‌روزرسانی‌های خودکار، مدیریت ابرداده، سرور REST API و موارد دیگر است.

تابلو را می‌توان برای خدمت به صنایع مختلف مانند ارتباطات، آموزش، بانکداری، مراقبت‌های بهداشتی، املاک و مستغلات، فناوری و تولید سفارشی کرد.

قیمت‌گذاری

از 70 دلار برای هر کاربر در ماه شروع می‌شود و یک دوره آزمایش 14 روزه رایگان دارد.

برای بینش بهتر، از وب‌سایت آنها https://www.tableau.com/ دیدن کنید

 

اگر در حوزه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات آنلاین نیاز به برنامه‌ریزی دارید، با ما در ارتباط باشید.

هم‌اکنون کلیک کنید