۰۲۱-۶۶۳۴۲۹۹۸

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

۰۲۱-۶۶۳۴۲۹۹۸

تبلیغ اپلیکیشن‌ موبایل

بدون شک طراحی یک اپلیکیشن موبایل به تنهایی نمی‌تواند منجر به موفقیت شود. با توجه به افزایش روزافزون اپلیکیشن‌های موبایل رقابت برای به دست آوردن بازار هدف به مراتب سخت‌تر از گذشته است. از این رو علاوه بر طراحی توسعه‌دهندگان موبایل باید به فکر تبلیغ اپلیکیشن‌ موبایل خود هم باشند. 

در حقیقت بدون مشخص کردن مخاطب هدف و بازاریابی اپلیکیشن‌های تازه طراحی شده در دریای بی‌کران برنامه‌های موبایل گم خواهند شد. به همین دلیل توسعه‌دهندگان باید با توجه به موضوع اپلیکیشن خود روش تبلیغاتی را انتخاب کنند که برنامه‌ی آن‌ها بیشتر از رقبا مورد توجه قرار بگیرد.

 

لازم به ذکر است که درک مخاطب و آگاهی از خواسته‌های او نقش بسیار مهمی در کسب موفقیت و افزایش محبوبیت ایفا می‌کند. علاوه بر این در نظر گرفتن انتظار مخاطب هدف منجر به موفقیت کمپین تبلیغاتی اپلیکیشن‌های موبایل خواهد شد.

انواع روش‌های تبلیغ اپلیکیشن‌ موبایل 

روش‌های متفاوتی برای تبلیغ اپلیکیشن‌ موبایل وجود دارد که توسعه‌دهندگان پس از آگاهی از نیازهای مخاطب هدف خود باید یک یا چند روش را انتخاب کنند.  

آگاهی از راه‌های مختلفی که می‌توان اپلیکیشن خود را به بازار عرضه کرد علاوه بر درک نیازهای مخاطب هدف برای کسب موفقیت بسیار ضروری است. در حقیقت آگاهی از روش‌های مختلف تبلیغ اپلیکیشن منجر به درک جامعی از چگونگی ترکیب این روش‌ها برای رسیدن به یک استراتژی موفق خواهد شد. 

تبلیغات درون اپلیکیشن یکی از محبوب‌ترین روش‌های تبلیغات اپلیکیشن به حساب می‌آید که به شکل‌های متفاوت می‌توان تبلیغات را به نمایش گذاشت. برای مثال یکی از روش‌های بسیار معمول تبلیغات استفاده از بنر است که می‌توان از فضاهای خالی بالا یا پایین اپلکییشن استفاده کرد. این روش تبلیغاتی یکی از پراستفاده‌ترین و کارآمدترین روش‌های تبلیغاتی گوگل ادموب هم به شمار می‌آید. 

یکی دیگر از روش‌های تبلیغات اپلیکیشن استفاده از تبلیغ‌های ویدیویی است. این روش می‌تواند به دو صورت درون اپلیکیشن و استفاده از پلت‌فرم‌های اشتراک ویدیو مانند یوتیوب و آپارات به کار گرفته شود. تبلیغات ویدیویی مبتنی بر جایزه یکی از جذاب‌ترین روش‌های تبلیغات ویدیویی است که بازدهی بالایی هم دارد.  

یکی از راه‌های معرفی اپلیکیشن استفاده از تبلیغات پیش‌نمایشی است. در این روش تبلیغ اپلیکیشن‌ موبایل قبل از نمایش ویدیو در یکی از سرویس‌های اشتراک ویدیو به نمایش گذاشته می‌شود.  

علاوه بر این روش‌ها نصب و عضویت تضمینی کاربران فعال یکی از راه‌های افزایش محبوبیت اپلیکیشن موبایل به حساب می‌آید. با توجه به ویژگی این دو روش تبلیغاتی یعنی تضمین نصب و عضویت کاربر حقیقی می‌توان گفت نسبت درصد موفقیت آن‌ها به سایر روش‌ها بسیار بالاتر است. 

هزینه تبلیغ اپلیکیشن‌ موبایل

برای جلوگیری از هزینه‌های اضافی و تبلیغات اثربخش توسعه‌دهندگان باید بازار هدف و نیازهای آن را دقیق و کامل بررسی کرده باشند. هزینه تبلیغ اپلیکیشن‌ موبایل به صورت‌های مختلفی محاسبه می‌شود. از روش‌های محبوب می‌توان به پرداخت به ازای نصب، پرداخت به ازای عضویت و پرداخت به ازای کلیک اشاره کرد.  

در هر سه روش به ازای عمل محقق شده تبلیغ‌کننده مبلغ از پیش تعیین شده را پرداخت می‌کند. برای مثال در پرداخت به ازای عضویت تبلیغ‌کننده مبلغ توافقی را بابت عضویت کاربران حقیقی پرداخت می‌کند. 

علاوه بر این هزینه روش‌های مختلف مانند تبلیغات در تلگرام و اینستاگرام به‌صورت توافقی و با توجه به موضوع و هدف اپلیکیشن مشخص می‌شود.  

تبلیغ اپلیکیشن‌ موبایل در اد تو اپ 

تبلیغ اپلیکیشن‌ موبایل تمرکز اصلی تیم اد تو اپ به شمار می‌آید که با ارائه روش‌های مختلف با تعرفه‌های رقابتی تلاش می‌کند به توسعه‌دهندگانی که به دنبال افزایش محبوبیت اپلیکیشن خود هستند کمک کند. 

تیم اد تو اپ به کمک چند روش متفاوت از جمله استفاده از ربات‌های تلگرامی این امکان را فراهم می‌کند که در کمترین زمان ممکن با کمترین قیمت به راحتی تعداد نصب اپلیکیشن خود را افزایش دهند. علاوه بر این اد تو اپ با ارائه سرویس پرداخت به ازای عضویت به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند که تعداد اعضای حقیقی و فعال خود را افزایش دهند. 

از سایر روش‌های تبلیغات اپلیکیشن موبایل اد تو اپ می‌توان به تبلیغات کلیکی و بازدیدی در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و تبلیغات در وب‌سایت‌ها و کانال‌های تلگرام مختلف اشاره کرد. 

اد تو اپ همواره تلاش می‌کند که با ارائه پکیج‌های اقتصادی امکان رشد سریع و راحت و کم‌هزینه را فراهم کند. اد تو اپ همچنین حقیقی و فعال بودن کاربران را تضمین می‌کند تا توسعه‌دهندگان و صاحبان اپلیکیشن از افزایش تعامل کاربران اطمینان حاصل کنند.

 

برای استفاده از خدمات فوق از راه های زیر با ما تماس بگیرید:


1- تماس و ارتباط از طریق واتساپ با شماره پشتیبان تبلیغات  > 09338844662

3- ارتباط  واتساپی مستقیم از طریق لینک مقابل > https://wa.me/989338844662

4- ارتباط تلگرامی مستقیم از طریق لینک مقابل > t.me/adtooappteam

5- پر کردن فرم زیر (همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت)

دقت کنید برای دریافت پاسخ از سمت ما، لطفا ایمیل حقیقی خود را وارد نمایید.