02166703497

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
021-66703497

پس از سال‌ها فعالیت در زمینه‌های مختلف بازاریابی و تبلیغات دیجیتال و کسب تجربه در این حوزه تصمیم گرفتیم که با راه‌اندازی آژانس دیجیتال مارکتینگ ادتواپ تمام دانسته‌های خود را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار دهیم.

دیجیتال مارکتینگ در ایران عمر کوتاهی دارد. در سال 1394 ادتواپ در این اکوسیستم متولد شد و با ورود تبلیغات شبکه‌های اجتماعی به ادبیات تبلیغات ایران توانست تحولات عظیمی را در دنیای تبلیغات ایران ایجاد کند. ارتباطات گسترده در فضای شبکه‌های اجتماعی، مزیت رقابتی قیمتی، تمرکز بر روی نتیجه گرا بودن تبلیغات، کیفیت اجرای بالا، مشاوره صحیح و همگام‌ با نیاز مشتریان سبب شد تا افتخار همکاری با برندها و کسب‌وکارهای متعددی همچون ایرانسل، بانک ملت، بانک گردشگری، اسنپ، یوروپکار و… و نیز تبلیغات کسب و کارها و سازمان‌های کوچک و متوسط بسیاری را داشته باشیم.

ادتوَاپ با تکیه بر دانش آکادمیک متخصصین خود، سالها تجربه و به واسطه ارتباط مستمر با راهکارهای جهانی دانش و هنر تبلیغات تالش می‌نماید تا مشاوری شایسته در امر برنامه‌ریزی اصولی و ارائه شیوه های نوین تبلیغاتی در حوزه های مدیریتی، فروش، بازاریابی و برندینگ باشد. همکاران ما در این مجموعه تنها هدف خویش را همراهی صادقانه و منطقی در راستای دستیابی به آینده‌ای درخشان می‌دانند