02166703497

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
021-66703497

راه های ارتباطی ادتو اپ
    شماره تماس : 02122644069 
شماره واتس اپ : 09338844662

تبلیغات گسترده اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام بر خلاف چیزی که اکثر مردم فکر میکنن نیست و قواعد خاصی دارد.

اکثر صاحبان پیج های تجاری اینستاگرام بر این باور هستند که هر چه میزان پرداخت هزینه برای تبلیغ بیشتر باشد نتایج بهتری در پی دارد.

چندی پیش یکی از دوستانم که پیج مد و پوشاک داشت هزینه گزافی را برای تبلیغ پیج اینستاگرامی خود کرد اما از نتیجه راضی نبود.

شرکت های تبلیغاتی اینستاگرام به دلیل تجربه کاری بالا و ارتباط با انواع پیج های تبلیغاتی می توانند بهترین کمپین های تبلیغاتی را به مشتری پیشنهاد کنند.

تبلیغات در اینستاگرام
30 میلیون ایرانی در اینستاگرام حضور دارن که می تونن مشتری شما باشن!

تعرفه تبلیغات اینستاگرام

برای اطلاع از تعرفه تبلیغات اینستاگرام از طریق شماره تماس ثابت یا چت واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

شیوه های تبلیغ در اینستاگرام

در این نوع تبلیغ ، بنر یا ویدئو ( 15 ثانیه ای ) تبلیغاتی شما در پیج های هدف به مدت 24 ساعت  به همراه لینک پیج کاریتون استوری میشه

در تبلیغات بازدیدی ، کلیپ ویدئویی 60 ثانیه شما پست میشه، در این نوع تبلیغ، معیار، تعداد بازدیدی هست که پست شما میگیره

محتوای تبلیغاتی شما در این نوع تبلیغ میتونه گسترده تر باشه و محتوای بیشتری رو به مخاطب نمایش بدید مثل ویدئو های اسلایدی ، بنر تصویری و تصاویر چند اسلایدی . دراین نوع تبلیغ ، معیار بر اساس ریچ یا تعداد بازدید یونیک هست. هر ریچ نشان دهنده بازدید یک فرد هست حتی اگه چندین بار پست شما رو مشاهده کرده باشه.

تبلیغات بر اساس تعداد ایمپرشن ، در واقع کارایی و جذابیت پست تبلیغاتی شما رو نشون میده . به طور مثال اگه پست شما توسط 1000 نفر تماشا شده باشه و هر فرد به طور متوسط 3 بار محتوای پست تبلیغاتی رو دیده باشه 3000 ایمپرشن برای پست شما ثبت میشه.

خدمات اینستاگرام ادتواپ

ارائه استراتژی تبلیغ در اینستاگرام

پیش از شروع تبلیغات اینستاگرامی، ابتدا لازم هست که موضوع پیج شما، اهداف شما از تبلیغ و میزان بودجه شما، مورد بررسی قرار بگیرد. کارشناسان با تجربه ادتواپ شما را جهت تدوین و انتخاب بهترین استراتژی تبلیغاتی یاری می کنند.
تبلیغات گسترده اینستاگرام
تعرفه تبلیغ در اینستاگرام

ارائه لیست پیج های اینستاگرامی

قطعا پیدا کردن پیج های تبلیغاتی مطمئن و مرتبط با کسب و کار شما کار سختی خواهد بود. ادتواپ با ارائه لیستی گسترده از پیج های واینری، بلاگری، اینفلوئنسری به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید.همین طور می توانید به راحتی پیج ها را با هم مقایسه کنید و بهترین پیج ها را جهت انتشار تبلیغات انتخاب کنید.

مدیریت 0 تا 100 تبلیغات اینستاگرام

برقراری ارتباط با پیج های اینفلوئنسری، به دلیل مشغله زیادی که این پیج ها دارند کار سخت و وقت گیری هست، از طرفی بسیاری از این پیج ها پاسخگوی افراد ناشناس نیستند. هماهنگی های لازم جهت تبلیغات و پیگیری ها برای پایبندی پیج اینفلوئنسری نسبت به تهعداتش بر عهده شرکت ادتواپ می باشد.

تبلیغات پربازده اینستاگرام
تبلیغات گسترده اینستاگرام

ارائه مشاوره محتوایی پیج اینستاگرام

در سال هایی که در حیطه تبلیغات اینستاگرامی فعالیت کردیم بسیار به این مورد بر خوردیم که ؛ برخی از پیج ها که آمادگی کافی برای تبلیغات را ندارند درخواست تبلیغ می دهند. پیش از تبلیغ می بایست پیج تجاری خود را برای جذب هر چه بیشتر مخاطب آماه کنید. کارشناسان ادتواپ بعد از بررسی پیج شما راهکاری هایی برای ارتقاء پیجتان برای جذب هرچه بیشتر فالور از طریق تبلیغات ارائه می کنند.

آنالیز و تحلیل اثربخشی تبلیغات

یکی از مهم ترین بخش های کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام، آنالیز اثربخشی تبلیغات هست. پس از انجام تبلیغات بر اساس نوع تبلیغات، گزارشی شامل؛ میزان بازدید، ایمپرشن، ریچ و بازدید استوری ارائه می شود و نقاط ضعف و قوت کمپین تبلیغاتی شما برای طراحی کمپین های تبلیغاتی آتی ارائه می گردد.
هزینه تبلیغات اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرامی

برای اطلاع از شرایط مدیریت پیج اینستاگرامی بر روی دکمه زیر کلیک کنید

تبلیغات اینفلوئنسری اینستاگرام

برای اطلاع از تبلیغات اینفلوئنسری اینستاگرام بر روی دکمه زیر کلیک کنید