02166703497

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
021-66703497

راه های ارتباطی ادتو اپ
    شماره تماس : 02122644069 
شماره واتس اپ :09338844662

تبلیغات اینفلوئنسری اینستاگرام

تبلیغات اینفلوئنسری اینستاگرام یکی از شیوه های بسیار تاثیرگذار و هدفمند در جذب مشتری بالقوه و معرفی برند است.

 اینفلوئنسر مارکتینگ بر خلاف تبلیغات پاپ آپ، بنری و سایر تبلیغات ایستا، از پویایی برخوردار است و انتقال پیام تبلیغاتی و ترغیب مشتری از طریق تبلیغات اینفلونسری اینستاگرام به درستی انجام می شود.
تبلیغات اینفلوئنسری به صورت نامحسوس صورت میگرد و باعث ترغیب مشتری میگردد. از این رو جزء تبلیغات مزاحم به حساب نمی آید و بیشترین بازدهی را به همراه دارد.

تبلیغات اینفلوئنسری اینستاگرام

تعرفه اینفلوئنسر مارکتینگ

برای اطلاع از تعرفه تبلیغات اینفلوئنسری اینستاگرام از طریق شماره تماس ثابت یا چت واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

خدمات اینفلوئنسر مارکتینگ ادتواپ

تدوین هدف کمپین تبلیغاتی

چه در تبلیغات اینفلوئنسری اینستاگرام و چه در سایر شیوه های تبلیغاتی، هدف از تبلیغات گام اول و اساسی می باشد. هدف از اینفلوئنسر مارکتینگ می تواند افزایش آگاهی از برند، یادآوردی برند، افزایش تعداد فالورها، افزایش فروش و غیره باشد. هدف از برند، بر سناریو محتوای تبلیغاتی و انتخاب اینفلوئنسر مناسب تاثیرگذار است.

تعرفه اینفلوئنسر مارکتینگ
تعرفه تبلیغات اینفلوئنسری

تعریف پرسونا (مخاطب هدف)

بسیاری از کسب و کارها برخلاف هزینه های گزافی که در حوزه اینقلوئنسر مارکتینگ می کنند، نتایج مطلوبی به دست نمی آوردند. یکی از مهم ترین علل اثر بخشی تبلیغات اینفلوئنسری، تبلیغ در پیج هایی است که مخاطب هدف کسب و کار ما در آنجا حضور ندارد. از این رو تعریف پرسونا مهم ترین پیش نیاز تبلیغات است. یکی از خدمات ادتواپ تدوین پرسونای مخاطب می باشد.

انتخاب اینفلوئنسر مناسب

یکی دیگر از گام های تبلیغات اینفلوئنسری اینستاگرام انتخاب اینفلوئنسر مناسب است در انتخاب اینفلوئنسر مناسب عواملی چون؛ میزان بودجه شما ، پرسونای مخاطب کسب و کارتان و هدف از تبلیغ موثر است. علاوه براین، مواردی چون پایبندی اینفلوئنسر به تعهداتی مثل، قرار دادن تبلیغ در زمان تعیین شده، باز ارسال کالاهای ارسالی، اجرای درست سناریو بسیار مهم است که همگی توسط تیم ادتواپ انجام می شود.

هزینه اینفلوئنسر مارکتینگ
هزینه تبلیغات اینفلوئنسری اینستاگرام

تدوین سناریو محتوای تبلیغ

تبلیغات اینفلوئنسری اینستاگرام معمولا به صورت نامحسوس انجام می شود. از این رو تدوین سناریو محتوا اهمیت بسیار زیادی دارد. سناریو تبلیغ کالا یا خدمات باید طوری باشد که علاوه بر جلب نظر مشتری، از نوع تبلیغات مستقیم نباشد، تا بتواند اعتماد کاربران را به خود جلب کند. البته تمام تبلیغات اینفلوئنسری از نوع غیر مستقیم نیست اما تبلیغات نا محسوس اثر بخشی بیشتری را به همراه دارد.

تجزیه و تحلیل کمپین تبلیغاتی

یکی از مهم ترین بخش های کمپین اینفوئنسر مارکتینگ، آنالیز اثربخشی تبلیغات هست. پس از انجام تبلیغات انفلوئنسری  بر اساس نوع تبلیغات، گزارشی شامل؛ میزان بازدید، ایمپرشن، ریچ و بازدید استوری ارائه می شود و نقاط ضعف و قوت کمپین تبلیغاتی شما برای طراحی کمپین های تبلیغاتی آتی ارائه می گردد.

اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر کیست؟

معنای لغوی اینفلوئنسر تاثیرگذار هست. بدیهی می باشد که همه ما می توانیم روی افراد مختلف تاثیر گذار باشیم ، پس همه ما به نوبه خود اینفلوئنسر هستیم. اما این کلمه برای افرادی به کار می رود که در شبکه های اجتماعی تعداد زیادی فالور یا دنبال کننده دارند. این افراد به دلیل شهرت یا محبوبیت می توانند روی افکار و تصمیم های دنبال کنندگانشان تاثیر بگذارند.

مدیریت پیج اینستاگرامی

برای اطلاع از شرایط مدیریت پیج اینستاگرامی بر روی دکمه زیر کلیک کنید

تبلیغات گسترده اینستاگرام

برای اطلاع از تبلیغات گسترده اینستاگرام بر روی دکمه زیر کلیک کنید