افزایش ممبر تلگرام

راه های ارتباطی ادتو اپ
    شماره تماس : 02122644069 
شماره واتس اپ :09338844662

افزایش ممبر تلگرام

موفقیت یک کانال تلگرامی وابسته به ممبرهایی است که آن را دنبال می‌کنند. افزایش ممبر واقعی به نوع تبلیغات و تجزیه و تحلیل روزانه‌ی مخاطبین هدف کسب و کار بستگی دارد. تیم دیجیتال مارکتینگ ادتواپ با همکاری اینفلوئنسرها و کانال‌های معتبر تلگرامی و تحقیق بر روی بازار هدف انواع کسب‌وکارها، ممبرهای حقیقی شما را افزایش خواهد داد و باعث ایجاد رونق کسب‌و کار شما از طریق پلتفرم تلگرام خواهد شد. افزایش ممبر تلگرام یک نوع تبلیغ نتیجه‌گراست که پس از رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده، هزینه پروژه پرداخت خواهد شد.

روش های افزایش ممبر تلگرام

چرا افزایش ممبر تلگرام؟

بدون شک تلگرام در کشور ما، ایران،  یکی از بهترین و کاربردی ترین پیام رسان هاست. تلگرام تنها یک پیام رسان نیست. بلکه با قابلیت ها و امکانات ویژه ای که دارد، یک شبکه اجتماعی به شدت قدرتمند محسوب می شود. شما به راحتی می توانید از طریق یک کانال تلگرامی و اتصال آن به وبسایت و سایر شبکه های اجتماعی خود با مشتریان خود تعامل داشته باشید. این تعامل می تواند شامل معرفی محصولات، ارتباط مستقیم با مشتریان، ارسال تبلیغات، نظر سنجی و گرفتن بازخورد از مشتریان باشد.

تلگرام با قابلیت سئو کردن، حتی می تواند در صورت جستجوی کاربر، کانال و محصولات شما را برای جستجو کننده به نمایش بگذارد. به زبان ساده، تلگرام تقریباً همه آنچه که شما برای کسب و کار خود لازم دارید را در اختیار شما قرار می دهد.

برای اطلاع از تعرفه بازاریابی محتوا از طریق شماره تماس ثابت یا چت واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس

02122644069

شماره واتس اپ

09338844662

شیوه های افزایش نصب اپلیکیشن ؟

تبلیغات گسترده تلگرامی

در این مدل تبلیغاتی، کانال کسب و کار شما به صورت گسترده در کانال های دیگر و عموماً کانال های مرتبط نمایش داده می شود.

تبلیغات در اپلیکیشن

کانال تلگرامی شما در اپلیکیشن هایی که توسط کاربران مختلف استفاده می شود تبلیغ می شود. این تبلیغ می تواند شامل تبلیغات بنری، پوش نوتیفیکیشن، پاپ‌آپ می باشد.

تبلیغات پراکسی

کانال کسب و کار شما، در یک مدت زمان مشخص، در بالای لیست تمامی چت ها، گروه ها و کانال های مخاطبانی که در حال استفاده از پراکسی تلگرام هستند، قرار می گیرد و توجه عده زیادی از آن ها را به خود جلب خواهد کرد.

افزایش تضمینی ممبر تلگرام

تیم دیجیتال مارکتینگ ادتواپ با استفاده از روش های برنامه نویسی و تلفیق آن با API تلگرام و بات های تلگرامی اعضای مشخصی را به کانال شما اضافه خواهند کرد. 

شیوه های افزایش ممبر تلگرام

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان فرم ذیل را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.