02166703497

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
021-66703497

تبلغات توییتر

توییتر یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی در جهان است که میلیون‌ها کاربر فعال در مورد همه چیز از برنامه‌های تلویزیونی مورد علاقه خود گرفته تا رویدادهای سیاسی توییت می‌کنند. برای مشاغل، توییتر فرصتی منحصر به فرد برای دستیابی به مخاطبان بزرگ و درگیر از طریق تبلیغات و تبلیغات فراهم می‌کند. تبلیغات توییتر می‌تواند ابزار قدرتمندی برای کسب و کارهایی باشد که به دنبال افزایش دسترسی و تعامل خود در رسانه‌های اجتماعی هستند. خواه به دنبال تبلیغ یک محصول جدید، افزایش تعداد فالوورهای خود یا ایجاد سر و صدا برای کمپین خود هستید، چندین گزینه در توییتر وجود دارد که به شما در دستیابی به اهدافتان کمک می‌کند. ادتواپ با پیروی از بهترین شیوه‌ها و ردیابی نتایج، برای شما یک استراتژی موفق توییتر ایجاد می‌کند که باعث رونق کسب و کار شما می‌شود.

تبلیغات توییتر

فهرست مطالب

سوشال لیسنینگ

شما می‌توانید مستقیما با ما تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید، همچنین می‌توانید از فرم انتهای صفحه سفارش تبلیغات توئیتر خود را انجام دهید

گزینه‌های تبلیغاتی توییتر

توییتر مارکتینگ
بیش از 10 سال تجربه شرکت ادتواپکمک می کند تا به اهداف مالی و برندسازی خود برسید.

تماس فوری برای تبلیغات توئیتر

شما می‌توانید مستقیما با ما تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید، همچنین می‌توانید از فرم انتهای صفحه سفارش تبلیغات توییتر خود را انجام دهید

مزایای اکانت‌های تبلیغاتی برای افزایش فالوور در توییتر

مخاطبان هدف:

حساب‌های تبلیغاتی به شما این امکان را می‌دهند که مخاطبان خاصی را بر اساس علایق، موقعیت مکانی و سایر اطلاعات جمعیتی آنها هدف قرار دهید. این به این معنی است که می‌توانید به افرادی دسترسی پیدا کنید که به احتمال زیاد به برند یا صنعت شما علاقه مند هستند و این احتمال افزایش می‌یابد که حساب شما را دنبال کنند.

تبلیغ ادتواپ توییتر
توییتر

افزایش دیده شدن:

با ظاهر شدن در بخش «چه کسی باید دنبال شود»، حساب‌های تبلیغاتی می‌توانند دیده شدن نام تجاری شما را در توییتر افزایش دهند. این کار می‌تواند به شما کمک کند فالوورهای بیشتری به دست آورید و دسترسی خود را در پلتفرم افزایش دهید.

مقرون به صرفه

اکانت‌های تبلیغاتی یک راه مقرون به صرفه برای افزایش دنبال کنندگان توییتر شما هستند. شما فقط زمانی پرداخت می‌کنید که شخصی حساب شما را دنبال کند، به این معنی که پول خود را برای تبلیغاتی که منجر به دنبال کنندگان جدید نمی‌شود هدر نمی‌دهید.

پروموت توییتر
تبلیغ در توییتر

تعامل بهبود یافته:

داشتن فالوورهای بیشتر در توییتر می‌تواند تعامل در حساب شما را بهبود بخشد، زیرا افراد بیشتری می‌توانند توییت‌های شما را ببینند و با آنها تعامل داشته باشند. این کار می‌تواند منجر به افزایش ترافیک وب سایت، فروش و رسیدن به سایر اهداف تجاری شود.