گوگل ادز


تاثیرگذارترین و به‌صرفه‌ترین نوع آگهی که می‌توانیم در زمینه تبلیغات در بستر وب نام ببریم گوگل ادز است. گوگل ادز که با نام گوگل ادوردز نیز شناخته می‌شود رتبه سایت شما را برای نمایش در بالاترین سطح قرار می‌دهد. به شکلی که اگر شخصی خدمات ارائه شده شما را سرچ کند، آدرس سایت شما جزو ده سایت برتر درصفحه اول گوگل است. اما چرا گوگل ادز را به‌صرفه می‌نامیم و روی آن تاکید داریم. Google Ads جزو تبلیغات PPC به‌شمار می‌آید یعنی شما به ازای هر کلیک هزینه پرداخت می‌کنید. همینطور گوگل ادز این اجازه را به شما می‌دهد، زمانی که افراد کلمات کلیکی سایت یا کسب‌وکار شما را سرچ می‌کنند سایت شما برای آن‌ها به نمایش درخواهد آمد. گوگل بهترین پشتوانه‌ی تبلیغاتی برای شناخته شدن صفحات شماست پس آن را دست کم نگیرید.

البته که رعایت پیش زمینه‌هایی مانند نکات سئویی در وب‌سایت شما بسیار حائز اهمیت است اما خود موتور جست‌وجوگر گوگل روزانه در حال بهینه‌سازی است و می‌تواند نتیجه سرچ را به سود شما تمام کند اما نادیده گرفتن نکات اولیه در تبلیغات می‌تواند تاثیرات منفی به همراه داشته باشد. تیم تبلیغاتی ادتواپ با ایجاد بستری مطمئن با تجزیه و تحلیل رتبه سایت شما و کلمات کلیدی منحصر به فرد کسب‌وکارتان، بهترین تبلیغات را برای شما در بستر گوگل ادز فراهم می‌سازد.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.