02166703497

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
021-66703497

گوگل ادز

تاثیرگذارترین و به‌صرفه‌ترین نوع آگهی که می‌توانیم در زمینه تبلیغات در بستر وب نام ببریم گوگل ادز است. گوگل ادز که با نام گوگل ادوردز نیز شناخته می‌شود رتبه سایت شما را برای نمایش در بالاترین سطح قرار می‌دهد. به شکلی که اگر شخصی خدمات ارائه شده شما را سرچ کند، آدرس سایت شما جزو ده سایت برتر درصفحه اول گوگل است. اما چرا گوگل ادز را به‌صرفه می‌نامیم و روی آن تاکید داریم. Google Ads جزو تبلیغات PPC به‌شمار می‌آید یعنی شما به ازای هر کلیک هزینه پرداخت می‌کنید. همینطور گوگل ادز این اجازه را به شما می‌دهد، زمانی که افراد کلمات کلیکی سایت یا کسب‌وکار شما را سرچ می‌کنند سایت شما برای آن‌ها به نمایش درخواهد آمد. گوگل بهترین پشتوانه‌ی تبلیغاتی برای شناخته شدن صفحات شماست پس آن را دست کم نگیرید.

البته که رعایت پیش زمینه‌هایی مانند نکات سئویی در وب‌سایت شما بسیار حائز اهمیت است اما خود موتور جست‌وجوگر گوگل روزانه در حال بهینه‌سازی است و می‌تواند نتیجه سرچ را به سود شما تمام کند اما نادیده گرفتن نکات اولیه در تبلیغات می‌تواند تاثیرات منفی به همراه داشته باشد. تیم تبلیغاتی ادتواپ با ایجاد بستری مطمئن با تجزیه و تحلیل رتبه سایت شما و کلمات کلیدی منحصر به فرد کسب‌وکارتان، بهترین تبلیغات را برای شما در بستر گوگل ادز فراهم می‌سازد.

سفارش گوگل ادز ادتواپ

فهرست مطالب

کمپین تبلیغاتی

شما می‌توانید مستقیما با ما تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید، همچنین می‌توانید از فرم انتهای صفحه سفارش طراحی سایت خود را انجام دهید

مواردی که خوب است درباره گوگل ادز (ادوردز) بدانید

تبلغات گوگل ادز
بیش از 10 سال تجربه شرکت ادتواپکمک می کند تا به اهداف مالی و برندسازی خود برسید.

شما می‌توانید مستقیما با ما تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید، همچنین می‌توانید از فرم انتهای صفحه سفارش طراحی اپلیکیشن خود را انجام دهید

مزایای کمپین ادز با ادتواپ

تخصص و صرفه‌جویی در زمان

ادتواپ دارای تیمی از کارشناسان خبره و با تجربه Google Ads است که آخرین روندها و تکنیک‌های تبلیغات دیجیتال را دنبال می‌کنند. آنها می‌توانند به شما در ایجاد و اجرای یک کمپین تبلیغاتی مؤثر در Google Ads کمک کنند تا به اهدافتان از بازاریابی دیجیتال برسید. همچنین اجرای یک کمپین تبلیغاتی موفق گوگل نیاز به زمان و تلاش قابل توجهی دارد. با کارشناسان ما خیالتان از نظر درست انجام شدن کارها راحت است و زمان شما را برای تمرکز بر جنبه‌های دیگر کسب و کارتان آزاد می‌کند.

تبلیغات گوگل

کمپین‌های سفارشی‌ برای عملکرد بهتر:

 ادتواپ کمپین Google Ads سفارشی و مخصوص کسب‌وکار شما ایجاد می‌کند که اهداف کسب‌وکار، مخاطبان هدف و بودجه شما را در نظر می‌گیرد همچنین تجربیاتی از تبلیغات مشابه شما را در اختیارتان قرار می‌دهد. متخصصان ما با شما همکاری خواهند کرد تا اطمینان حاصل کنند که هزینه تبلیغات شما به بهترین شکل ممکن استفاده می‌شود. با پشتیبانی کارشناسان ما می‌توانید مطمئن باشید که کمپین  گوگل ادز  شما بهترین عملکرد را دارد.

هدف‌گذاری و افزایش ROI

 به کمک ادتواپ می‌توانید از تکنیک‌های هدف گیری پیشرفته برای دستیابی به مخاطبان مورد نظر خود استفاده کنید. این موضوع به شما کمک می‌کند تا به مشتریان بالقوه‌ای دست پیدا کنید که به احتمال زیاد به محصولات یا خدمات شما علاقه‌مند هستند. با این کار می‌توانید انتظار افزایش بازده سرمایه‌گذاری خود را از کمپین‌های تبلیغاتی  Google Ads داشته باشید. تخصص و تجربه ما به شما کمک می‌کند که بیشترین استفاده و سودآوری را از هزینه تبلیغات خود ببرید.

تبلیغات کلیکی