02166703497

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
021-66703497

15 مزیت استخدام آژانس تبلیغاتی

آژانس تبلیغاتی

15 مزیت آژانس تبلیغاتی

کسب‌وکار در دوران امروز بسیار رقابتی شده است و یک استراتژی تبلیغاتی خوب برای دیده‌شدن مناسب محصولات شما و ماندن در رقابت ضروری است. عاقلانه است که یک آژانس تبلیغاتی استخدام کنید تا کسب‌وکار خود را به طور مؤثر اداره کنید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ ادتواپ متخصصان ماهری در تیم خود دارد که تجربه مدیریت تمام نیازهای تبلیغاتی و بازاریابی شما را در کارنامه خود دارند. عواملی مانند بودجه، اهداف تجاری، مشتریان هدف و … برای پروژه تبلیغاتی مناسب باید در نظر گرفته شوند.

چرا باید با یک آژانس تبلیغاتی همکاری کنید؟

نکات زیر مزایایی را که هنگام همکاری با یک آژانس تبلیغاتی به دست می‌آورید را بیان می‌کند:

1- شما می‌توانید ارزش بیشتری برای پول خرج شده دریافت کنید.

هنگامی که یک آژانس تبلیغاتی را استخدام می کنید، مزایای بیشتری مانند خدمات کارکنان حرفه ای آن‌ها مانند طراحان، نویسندگان محتوا و سئو را دریافت می کنید. استخدام متخصص تبلیغات داخلی واجد شرایط مناسب و متناسب با نیاز مشتری آسان نیست، و چنین کارمندانی ممکن است نیاز به آموزش داشته باشند و زمان زیادی طول بکشد تا با محیط کاری شما سازگار شوند.

مزایای آژانس تبلیغاتی مناسب

2- بار کاری کارمندان خود را کاهش می‌دهید.

برخی از شرکت‌ها سعی می‌کنند با دادن مسئولیت‌های تبلیغاتی اضافی به کارکنان فعلی خود، هزینه‌ها را کاهش داده و بار کاری را افزایش دهند. حجم کار اضافی بر استرس آن‌ها می‌افزاید و کارایی آن‌ها را در کارهای معمولشان کاهش می‌دهد. بهتر است از یک آژانس تبلیغاتی کمک بگیرید و به کارکنان خود اجازه دهید بر روی کارهای معمولی خود متمرکز شوند.

3- دیدی عینی نسبت به چیزها داشته باشید.

کارکنان تبلیغاتی که بخشی از نیروی کار شما هستند، نمی‌توانند به طور عینی به امور شرکت شما نگاه کنند. آن‌ها ممکن است نتوانند ذهن مشتریان را بشناسند زیرا بیش از حد درگیر مسائل روزمره شرکت هستند. از سوی دیگر، یک آژانس تبلیغاتی خارجی بینشی درست نسبت به نحوه تفکر مشتری و نگاه‌کردن به چیزها از زاویه متفاوت خواهد داشت.

4- شما می‌توانید خود را به‌روز نگه دارید.

یک آژانس تبلیغاتی خود را در جریان آخرین تحولات و روندهای بازار قرار می‌دهد. با سایر متخصصان تبلیغات در ارتباط است و با شرکت در سمینارها و مطالعه دانش خود را به‌روز می‌کند. مثلاً متخصصان ما در تیم ادتواپ موظف به مطالعه دائمی هاب اسپات، ماز و… هستند. کارمند عادی یک شرکت ممکن است زمانی برای به‌روز نگه‌داشتن خود در این راه پیدا نکند.

5- استراتژی‌های تبلیغاتی خود را به‌راحتی گسترش دهید.

در آینده، اگر احساس کنید برای محصولات خود نیاز به افزایش کمپین‌های تبلیغاتی دارید، آژانسی که استخدام می‌کنید این کار را بدون مشکل انجام می‌دهد زیرا تجربه لازم را دارد. اما اگر فقط کارکنان تبلیغات داخلی دارید، مجبور خواهید بود افراد بیشتری را استخدام کنید تا عملیات خود را گسترش دهید.

6- در هزینه آموزش صرفه‌جویی کنید.

اگر یک آژانس تبلیغاتی استخدام کنید، در هزینه‌های آموزش صرفه‌جویی می‌کنید زیرا کارکنان آژانس از قبل صلاحیت و تجربه کافی دارند. این بدان معناست که شما متحمل هزینه‌های اضافی برای اعزام کارمندان خود برای شرکت در سمینارها یا برنامه‌های آموزشی نمی‌شوید.

7- از جدیدترین ابزارها استفاده کنید.

هنگامی که از خدمات یک آژانس تبلیغاتی استفاده می‌کنید، می‌توانید از ابزارهایی که آن‌ها استفاده می‌کنند مانند نرم‌افزار، گزارش‌های دقیق آن‌ها و پردازش‌های هوش تجاری … بدون پرداخت هزینه اضافی استفاده کنید. اگر کارکنان تبلیغاتی در خانه داشتید، باید آن ابزارها را بخرید و همچنین آموزش استفاده از آن‌ها را به تیم خود ارائه دهید.

8- آژانس‌های تبلیغاتی اقتصادی‌تر هستند.

هنگامی که یک تیم تبلیغاتی داخلی استخدام می‌کنید، باید حقوق آن‌ها و همچنین مزایای دیگری مانند بازپرداخت مرخصی، کمک‌هزینه پزشکی و غیره را بپردازید. وقتی کارکنان دائمی دارید، حتی اگر کار کافی نداشته باشند، باید به آنها حقوق بدهید. استخدام آژانس بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر است زیرا شما فقط هزینه خدمات ارائه شده توسط آن‌ها را پرداخت می‌کنید و برای زمان بیکاری پولی نمی‌پردازید.

9- می‌توانید از کارشناس دیجیتال مارکتینگ چیزهای زیادی یاد بگیرید.

یک آژانس تبلیغاتی دارای دانش تخصصی است و به استراتژی‌های بازاریابی و آخرین دانش فنی حوزه تبلیغات تسلط دارد. همچنین شما از روش هایی که آن‌ها در استراتژی طراحی‌های خود استفاده می‌کنند چیزهای زیادی یاد می‌گیرید و با آخرین روندهای بازار آشنا می‌شوید. نکته آخر اینکه با تغییراتی که می‌توانید در کسب‌وکار خود ایجاد کنید تا در رقابت باقی بمانید، آشنا می‌شوید.

10- استراتژی خود را بر اساس نیازهای خود تطبیق دهید.

یک آژانس تبلیغاتی باتجربه می‌داند که چه نوع طرحی برای یک دوره خاص مناسب است. در زمان‌های خاصی از سال، آژانس بر روی تبلیغات در رسانه‌های اجتماعی تمرکز می‌کند، درحالی‌که در دوره‌های دیگر، ممکن است توجه خود را بر روی پلتفرم‌های دیگر متمرکز کند. آژانس استراتژی تبلیغاتی خود را بر اساس موقعیت یا اهداف خاصی که می‌خواهید به آن برسید تغییر می‌دهد.

11- استخدام آژانس از هزینه‌های بیش از حد جلوگیری می‌کند.

یک آژانس تبلیغاتی باتجربه ابزارهای لازم برای نظارت بر میزان پولی که شما خرج کرده‌اید را در اختیار دارد. آن‌ها به‌درستی مبالغی را که در پلتفرم‌های مختلف خرج می‌کنید تجزیه‌وتحلیل می‌کنند و از مصرف بیش از اندازه بودجه شما جلوگیری می‌کنند. برای یک کارمند داخلی، پیگیری دقیق تمام هزینه‌ها در پلتفرم‌های مختلف دشوار است.

12- به اهداف خود برسید و نرخ بازگشت سرمایه را افزایش دهید.

یک آژانس تبلیغاتی باتجربه با مصورسازی داده‌ها، آن‍ها را تجزیه‌وتحلیل می‌کند، گزارش‌های دقیقی تهیه می‌کند و گزارش‌هایی را که به شما کمک می‌کند تا از منابع خود به طور بهینه استفاده کنید و به اهداف خود برسید را در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر برخی از استراتژی‌ها برای شما کارساز نیستند، به شما توصیه می‌کنند که چه تغییراتی را می‌توانید انجام دهید تا به نتایج مناسب برسید.

افزایش نرخ بازگشت سرمایه

13- تجارت خود را گسترش دهید

زمانی که یک آژانس تبلیغاتی باتجربه دارید که تمام نیازهای تبلیغات در شبکه های اجتماعی و حوزه‌های دیگر و بازاریابی شما را برآورده می‌کند، فضایی برای تمرکز بر جنبه‌های دیگر کسب‌وکار خود خواهید داشت. شما می‌دانید که متخصصان واجد شرایط و باتجربه هستند و شما را با بهترین استراتژی‌هایی که برای گسترش تجارت خود نیاز دارید راهنمایی می‌کنند.

14- مسئولیت‌پذیری

مزیت استخدام یک آژانس این است که اگر استراتژی‌های فعلی کار نمی‌کنند یا اگر پیشرفت در اعداد KPI موردنظر را دریافت نمی‌کنید، می‌توانید از آن‌ها سؤال کنید. یک کارمند داخلی را نمی‌توان به این شکل برای هر شکستی مقصر دانست. اگر سیاست‌های تبلیغاتی خاص نتیجه لازم را ارائه نمی‌دهند، می‌توانید به آژانس بگویید که اشتباه را تجزیه‌وتحلیل کند و برنامه‌های خود را بر اساس آن تغییر دهد.

15- به‌دست‌آوردن ثبات

استخدام یک آژانس تبلیغاتی خارجی امنیت سازمان شما را تأمین می‌کند. گاهی اوقات، کارمندان داخلی اغلب زمانی که احساس می‌کنند هیچ‌چیز ارزشمندتری برای یادگیری یا مشارکت ندارند، به دنبال شغل بیرونی می‌روند. وقتی این اتفاق می‌افتد، شرکت خود را در مضیقه می‌بیند، زیرا یک کارمند جدید ممکن است جایگزین مناسبی نباشد، و ممکن است به زمان زیادی نیاز داشته باشد تا تجربه‌ای مشابه کارمند قبلی داشته باشد.

نکات بالا نشان می‌دهد که استخدام یک آژانس تبلیغاتی به شما کمک می‌کند تا از مزایای بسیاری بهره‌مند شوید تا به‌راحتی کار کنید و کسب‌وکار و فروش خود را رشد دهید. متخصصان ما در تیم ادتواپ تمامی نیازهای دیجیتال مارکتینگ شما را فراهم می‌کند

هم‌اکنون کلیک کنید