02166703497

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
021-66703497

پوش نوتیفیکیشن نوعی از تبلیغات است که کار آن تبدیل کردن مشتری‌های روزمره یک کسب‌وکار به مشتریان وفادار و بالقوه است. این نوع تبلیغات شباهت زیادی به اس ام اس یا همان پیام کوتاه دارد. با این تفاوت که پوش نوتیفیکیشن بدون داشتن هرگونه اطلاعات از مخاطب و با اختیار خود او از طریق اپلیکیشن یا وبسایت فعال می‌شود. شاید شما هم با این نوع تبلیغات در وبسایت‌های گوناگون مواجه شده باشید اما به کارگیری این ابزار برای تبلیغات برند شما امری قابل بحث است و نیاز به برنامه‌ریزی و تولید محتوای تاثیرگذار دارد. پوش نوتیفیکیشن حاوی اطلاعاتی است که شما به مخاطب می ‌دهید و خدمات یا محصولات خود را با مخاطب به اشتراک می‌گذارید. نوتیفیکیشن از نوع تبلیغات موبایلی است که نرخ کلیک بسیار بالایی دارد. از جهت هزینه هم بسیار مقرون به صرفه است.

به طور کلی چنانچه قصد دارید یک تبلیغ بسیار پربازده با قیمت مناسب انجام دهید، پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی یکی از بهترین گزینه ها برای شماست.

 تیم دیجیتال مارکتینگ ادتواپ با بررسی بر روی تعاملاتی که این نوع تبلیغات همراه خود می‌آورند تضمین می‌کند تا بهترین نرخ بازگشت سرمایه را در اختیار داشته باشید.