راه های ارتباطی ادتو اپ
    شماره تماس : 02122644069 
شماره واتس اپ :09338844662

افزایش نصب تضمینی اپلیکیشن

نصب تضمینی اپلیکیشن یکی از شیوه های نتیجه گرا برای بازاریابی اپلکیشن است.
بسیاری از کسب و کارها به سمت استفاده از اپلیکشن ها رو آورده اند و توانسته اند فروش بی نظیری از طریق اپلیکشن ها داشته باشند. اما یک اپلیکیشن زمانی که نتواند مخاطب خوبی به سمت خود جذب کند عملا بی فایده است. در واقع اپلیکیشن ها برای دیده شدن نیازمند بازاریابی و تبلیغ هستند که این کار از طریق نصب تضمینی اپلیکیشن انجام می شود.
همان طور که پلتفرم هایی همچون اینستاگرام و تلگرام و همچنین وب سایت ها نیازمند یک سری اقدامات هستند تا بتوانند یوزر یا کاربر به سمت خود جذب کنند اپلیکیشن ها هم از این قاعده مستثنی نیستند و باید برای افزایش نصب اپلیکشن نیز اقداماتی اصولی صورت گیرد.

همچنین هزینه های زیادی برای طراحی و راه اندازی اپلیکیشن ها توسط متخصصین این حوزه دریافت می شود که در صورت عدم استقبال و نصب از طریق مخاطبان هدف، این هزینه ها عملا بی فایده خواهد بود و تنها سرمایه شما از دست می رود.

افزایش نصب تضمینی اپلیکیشن

نصب تضمینی اپلیکیشن یعنی چه؟

نصب تضیمنی اپلیکیشن یا پرداخت به ازای نصب، جزء شیوه های تبلیغاتی نتیجه گرا یا نتیجه محور است. در اکثر شیوه هابی تبلیغاتی، مجری بازاریابی و تبلیغات، هیچ گونه تضمینی مبنی بر اثر بخشی تبلیغات و یا میزان این اثر بخشی به کارفرما نمی دهد. به طور مثال در تبلیغات از طریق پیج های اینستاگرام اینفلوئنسرها، تضمینی بر تعداد فالورهایی که پیج شما را فالو خواهند کرد نیست.

اما در تبلیغات پرداخت به ازای نصب، شرکت ادتواپ، هزینه را بر اساس تعداد نصب های اضافه شده محاسبه و دریافت می کند. و کسب و کارها مطمئن هستند که این تبلیغات بی نتیجه نیست و هزینه پرداخت شده بر اساس بازدهی تبلیغات افزایش نصب اپلیکیشن می باشد.

برای اطلاع از تعرفه بازاریابی محتوا از طریق شماره تماس ثابت یا چت واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس

02122644069

شماره واتس اپ

09338844662

شیوه های افزایش نصب اپلیکیشن ؟

1
گوگل ادز

افزایش نصب اپلیکیشن با گوگل ادز

یکی از بهترین شیوه های افزایش نصب اپلیکیشن از طریق سرویس بازاریابی و تبلیغ گوگل ادز می باشد. گوگل ادز با ردیابی و بررسی کوکی های کاربران اطلاعاتی، علائق افراد را شناسایی می کند و اپلیکیشن شما را به افراد علاقه مند به حوزه کاری شما نشان می دهد. به این طریق کاربر هدفمند را به سمت نصب اپلیکیشن شما هدایت میکند. این کاربران مشتریان بالقوه های هستند که با یک سری اقدامات درون اپلیکیشنی می توانید آن ها را به مشتریان دائم خود تبدیل کنید.

2
پوش نوتیفیکیشن

نصب تضمینی اپلیکیشن با پوش نوتیفیکیشن

یکی دیگر از روش های افرایش نصب اپلیکیشن، از طریق سرویس های پوش نوتیفیکیشن است. از طریق ارسال نوتیفیکیشن، می توانید مخاطبان هدف خود را از مزایای اپلیکشن خود و همچنین کالا و خدماتی که ارائه می دهید مطلع کنید و به این ترتیب ، تعداد نصب حقیقی اپلیکیشن خود را افزایش دهید.  شرکت دیجیتال مارکتینگ ادتواپ،  از طریق سرویس های ارسال نوتیفیکیشن ، تمامی این مراحل را انجام می دهد.

3
تبلیغات کلیکی برای پرداخت به ازای نصب

تبلیغات کلیکی برای نصب اپلیکیشن

تبلیغات کلیکی نیز، یکی دیگر از شیوه های رایج و موثر در افزایش تعداد نصب اپلیکیشن است. تبلیغات کلیکی، نوعی از تبلیغات نتیجه گراست، زیرا پرداخت به ازای هر کلیک صورت می پذیرد. در استفاده از تبلیغات کلیکی ، تعریف و تدوین پرسونای مخاطب، بسیار مهم است. پرسونای مخاطب به ما کمک می کند تا سایت هایی را جهت تبلیغ انتخاب کنیم که احتمال حضور مشتریان بالقوه ما در آن سایت ها وجود دارد. تدوین پرسونای مخاطب و تشخیص سایت های هدف، نیازمند تجریه و دانش است، کارشناسان ادتواپ با داشتن مهارت های لازم در این زمینه، یاریگر شما هستند تا به اهداف خود دست پیدا کنید.

4
تبلیغات کلیکی اپلیکیشن

تبلیغات درون اپلیکیشنی برای افزایش نصب

یکی دیگر از شیوه هایی که باعث افزایش نصب اپلیکیشن می شود، تبلیغات درون اپلیکیشنی است.تبلیغات درون اپلیکیشنی معمولا درون برنامه های سرگرمی و بازی و همچنین برنامه های رایگانی که اطلاعات مفیدی را در اختیار کاربران قرار می دهد، صورت می گیرد. این تبلیغات معمولا به صورت بنرهای تبلیغاتی و بنرهای همسان یا به شکل تبلیغات کلیکی صورت می گیرد. در تبلیغات درون اپلیکیشنی، انتخاب اپلیکیشن هایی که بیشترین بازدهی را برای کسب و کار شما دارند حائز اهمیت است. انتخاب بهترین و مرتبط ترین اپلیکشن ها را به تیم ادتواپ بسپارید.

5
بهینه سازی اپلیکیشن

بهینه سازی اپلیکیشن برای اپ استورها

همان طور که وب سایت ها برای دیده شدن باید بهینه شوند تا در صفحات گوگل نمایش داده شوند. اپلیکیشن ها نیز باید برای موتور های جسنجو گوگل و اپ استور ها بهینه شوند تا در صدر نتایج نمایش داده شوند. علاوه بر بهینه سازی محتوای اپلیکیشن ، می بایست نکاتی نیز در مورد نوع رائه اپلیکیشن در اپ استور ها رعایت شود. طبق تحفیقات انجام شده هر کاربری حدود 6 ثانیه اول تصمیم می گیرد که اپلیکیشنی را نصب کند یا به سراغ اپ بعدی برود. کارشناسان ادتواپ دارای تخصص کافی برای نحوه رائه و بهینه سازی اپلیکیشن ها هستند.

6
اینفلوئنسر مارکتینگ

تبلیغات اینفلوئنسری برای نصب اپلیکیشن

در مورد تبلیغات اینفلوئنسری و خدماتی که ادتواپ در این زمینه ارائه می کند مفصلا در صفحه خدمات تبلیغات اینفلونسری مارکتینگ صحبت کردیم که با کلیک روی لینک آبی رنگ می توانید به این مطلب دسترسی پیدا کنید. یکی از کاربردهای تبلیغ در پیج های اینفلوئنسری، تبلیغ اپلیکیشن ها است. افزایش نصب اپلیکیشن از طریق اینفلوئنسرمارکتینگ، کمی متفاوت از سایت تبلیغات می باشد و باید تمهیدات خاصی اندیشید و از گزینه های تشویقی، گیمیفیکیشن و سایر ابزارهای دیجیتال مارکتینگ بهره جست.

مزایای پرداخت به ازای نصب !

جذب کاربران حقیقی

در تبلیغاتی که جهت افزایش نصب اپلیکیشن انجام می شود، شما مطمئن هستید که همه کاربران جذب شده از طریق تبلیغات، کاربران حقیقی هستند

صرفه جویی در زمان

با شیوه پرداخت به ازای نصب اپلیکیشن، در کمترین زمان ممکن می توانید کاربران هدف خود را افزایش دهید. میزان ماکسیمم نصب اپلیکیشن 30 هزار عدد در روز است.

صرفه جویی در هزینه ها

در نصب تضمینی اپلیکیشن، پرداخت به ازای تعداد نصب انجام می شود. بنابراین شما مطمئن هستید به همان میزان که هزینه کنید نتیجه خواهید گرفت.

نصب هدفمند اپلیکیشن

تبلیغاتی که جهت افزایش نصب صورت میگیرد در بسترهایی انجام می شود که مخاطب هدف شما را دارند و احتمالا مشتری شما خواهند بود نه یک کاربر منفعل.

بازاریابی اپلیکیشن

پوش نوتیفیکیشن

برای اطلاع از شرایط تبلیغات پوش نوتیفیکیشن روی دکمه زیر کلیک کنید

افزایش ممبر تلگرام

برای اطلاع از تعرفه افزایش ممبر تلگرام روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان فرم ذیل را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.