02166703497

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
021-66703497

3 مهارتی که یک ادمین اینستاگرام باید داشته باشد

ادمین اینستاگرام

امروزه ادمین اینستاگرام شدن و تسلط بر اینستاگرام کار سختی نیست. منابع آموزشی، برنامه و ربات‌های اینستاگرامی زیادی وجود دارند که می‌توانند به شما در انجام هر کاری که می‌خواهید کمک کنند.

امروزه تقریباً همه می‌توانند یک حساب کاربری اینستاگرام برای یک تجارت راه‌اندازی کنند و کار را به‌خوبی انجام دهند. علاوه بر این، حتی اینستاگرام نیز منابع و داکیومنت‌هایی را ارائه می‌دهد که بازاریابان و ادمین‌ها می‌توانند از آنجا الهام بگیرند.

اینستاگرام می‌تواند به برندسازی شما هم کمک کند. 

اما باید بدانید تسلط بر بازی اینستاگرام چیزی فراتر از استفاده برنامه‌های دستیار یا مطالعه زیاد در مورد کارهایی است که دیگران انجام می‌دهند.

باید توجه کنیم که هر ادمین اینستاگرام چگونه استراتژی خود را مناسب الگوریتم اینستاگرام ایجاد می‌کند، بنابراین ما در تیم ادتواپ پس از صحبت با چند متخصص و همچنین چند کاربر قدرتمند، به این نکته رسیدم که می‌توانم بگویم برای تسلط بر ادمینی اینستاگرام باید حداقل 3 مهارت داشته باشید.

مهارت‌های ادمین اینستاگرام

1-تحقیق

مسیر موفقیت در اینستاگرام با یک استراتژی و برنامه عالی هموار می‌شود، بنابراین، اگر می‌خواهید در محیط اینستاگرام پیشتاز شوید، باید به فکر انجام تحقیقات باشید.

به شما توصیه می‌کنم در مورد این 4 نکته کلیدی تحقیق کنید:

رقبا: آنها چه کسانی هستند؟ چه چیزی را پست می‌کنند؟ چگونه در اینستاگرام پست می‌گذارند؟ چگونه با جامعه خود ارتباط برقرار می‌کنند؟ چه زمانی پست می‌گذارند؟

اینفلوئنسرها: تأثیرگذاران در صنعت شما چه کسانی هستند؟ چه چیزی را پست می‌کنند؟ آیا از عکس‌ها یا فیلم‌های بیشتری استفاده می‌کنند؟ رایج‌ترین هشتگ‌هایی که استفاده می‌کنند چیست؟

انجمن: چه کسی می‌تواند جامعه شما باشد؟ سرگرمی‌های آنها چیست؟ چه مارک‌ها یا برندهای دیگری را دوست دارند؟

هشتگ‌ها: پرکاربردترین هشتگ‌ها در صنعت شما کدام‌اند؟ چه کسی از آنها استفاده می‌کند؟ چقدر به کسب‌وکار شما مرتبط هستند؟

اگر می‌خواهید بر اینستاگرام مسلط شوید، باید به این پلتفرم متفاوت از دوستان یا خانواده خود نگاه کنید.

تحقیق فقط یک تمرین یکباره نیست. تحقیق در اینستاگرام کاری است که باید دائماً انجام دهید.

2-کپی‌رایتینگ

کپی‌رایتینگ یک مهارت مهم برای هر بازاریاب است که می‌خواهد فالوور، انگیجمنت و بازدید یا لایک بیشتر در اینستاگرام به دست بیاورد . نوشتن کپشن های بهتر شما را قادر می سازد تا کاربران بیشتری را به فالوور یا حتی مشتری تبدیل کنید. اما این بدان معنا نیست که باید بیشتر روی کپی رایتینگ سرمایه گذاری کنید و کمتر روی ایجاد محتوای بصری مانند عکس یا ویدیو سرمایه گذاری کنید.

آیا نمی‌دانید وقتی که می‌خواهید عکسی را در اینستاگرام آپلود کنید، چه کپشنی برایش بنویسید؟ برای شروع می‌توانید به افراد متخصص حوزه خودتان و کسانی که آن‌ها را دنبال می‌کنید نگاه کنید و رویکرد آنها را در مورد شرح‌نویسی و اینکه از چه زبانی استفاده می‌کنند، متوجه شوید. این به شما کمک می‌کند تا درک روشنی نسبت به محتوایی که می‌خواهید در نمایه خود آپلود کنید، بدست بیاورید.

 

3-ارتباط گیری با مخاطبان و بلاگری

یکی از موضوعات مهمی که اینستاگرام به‌خاطر آن شکل گرفته همین است. این تنها پلتفرمی نیست که در آن می‌توانید یک عکس یا ویدئو را پست کنید.

اینستاگرام نحوه ارتباط شما با کسانی که فالوورتان هستند را زیرنظر دارد.

برای مثال، اگر شما عکاسی هستید که عاشق سفر و کاوش در مکان‌های جدید و دنبال ارتباط بیشتر با فالوورهای خود هستید، باید با هر یک از کسانی که روی عکس یا ویدئوی شما نظر می‌دهند صحبت کنید و تعامل خود را افزایش دهید.

اگر مستقیماً به شما پیام دادند، به آنها پاسخ دهید. این پاسخ چند ثانیه طول می‌کشد، اما برای فالوورهای شما ارزش زیادی دارد، بگذارید بدانند که شما برای آنها اینجا هستید. ارتباط کلید اینستاگرام است.

 

نتیجه‌گیری در مورد نحوه تسلط بر اینستاگرام

تحقیق – کپی‌رایتر – ارتباطات.

 

اینستاگرام فقط درباره تصاویر زیبا با غروب خورشید یا فنجان‌های قهوه در کنار مک‌بوک نیست. اینستاگرام مکانی است که افراد وقت خود را برای الهام گرفتن و همچنین برقراری ارتباط با سایر کاربران می‌گذرانند.

درآمد اینستاگرام

سؤالات متداول اینستاگرام

چگونه در اینستاگرام حرفه‌ای عمل کنید؟

در اینجا مراحلی برای ادمین اینستاگرام وجود دارد که می‌تواند به موفقیت شما در بازاریابی اینستاگرام کمک کند.

 1. اهداف خود را تعیین کنید و از آنها یک برنامه، استراتژی ایجاد کنید.
 2. یک تقویم محتوایی یا کلندر تهیه کنید.
 3. حضور خود را در اینستاگرام با استفاده از هشتگ افزایش دهید.
 4.  مراقب تصاویری که پست می‌کنید باشید. بررسی کنید که آیا آنها مناسب هستند و قوانین اینستاگرام را رعایت می‌کنند؟ و همچنین از هشتگ‌های مناسب استفاده می‌کنید یا خیر.
 5. افرادی که در همان صنعت هستند یا مخاطبان هدف را دنبال کنید.

چگونه فوراً در اینستاگرام مشهور شوید؟

اگر بخواهیم واقع‌بینانه بگوییم، شما نمی‌توانید “فوراً” در اینستاگرام مشهور شوید. افزایش فالوورهای اینستاگرام شما ممکن است مدتی طول بکشد مگر اینکه در اکسپلور وایرال شوید و محتوای ویروسی یا وایرال تولید کنید، در اینجا چند مرحله وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند فالوورهای اینستاگرام خود را به‌سرعت افزایش دهید :

1- به طور مداوم اکانت اینستاگرام خود را تبلیغ کنید.

2-به‌صورت مداوم مطالب خود را در پست و استوری بارگذاری کنید.

3-از هشتگ‌های مرتبط با جایگاه خود استفاده کنید.

در سال 2021 چه عواملی وجود دارد که برای ادمین اینستاگرام ضروری است؟

در اینجا راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید اینستاگرام خود را بهبود بخشید و لایک‌های بیشتری در پست‌های خود دریافت کنید :

1-مخاطبان هدف خود را بشناسید و رفتارشان را درک کنید.

2-گرافیک‌های چشم نوازی برای پست و استوری خود تولید کنید.

3-از کال تو اکشن در کپشن‌های خود استفاده کنید.

4- تعامل با سایر کاربران با ذکر کاربران مرتبط در پست‌های خود.

آیا اینستاگرام می‌تواند برای شما درآمد داشته باشد؟

بله در اینجا چند راه برای کسب درآمد از اینستاگرام آورده شده است :

 1. رشد حساب اینستاگرام و تبلیغات
 2. بازاریابی در اینستاگرام
 3. انجام بازاریابی وابسته یا همکاری در فروش
 4. فروش محصولات خود
 5. فروش اکانت خود
 6. افزایش ترافیک از اینستاگرام به سایت خودتان
 7. تبلیغ کسب‌وکار خود در اینستاگرام

چگونه در عرض 5 دقیقه 1k فالوور در اینستاگرام به دست آوریم؟

در واقع، به‌دست‌آوردن 1000 فالوور در اینستاگرام در عرض 5 دقیقه غیرممکن است، ممکن است وسوسه شوید راه‌های نادرستی را انتخاب کنید. برنامه‌هایی وجود دارند که تضمین می‌دهند فالوورهایتان افزایش می‌یابد. یا سایت‌هایی فالوور واقعی ایرانی یا فیک می‌فروشند. داشتن فالوورهای جعلی به امید تأثیرگذاری هیچ کمکی به شما نخواهد کرد.اگر هنوز نتوانستید تصمیم بگیرید که چگونه تعداد فالوئر صفحه‌ی اینستاگرام خود را افزایش دهید، نگران نباشید. کارشناسان ما در تیم ادتواپ به شما کمک می‌کنند تا یک استراتژی مناسب برای موفقیت در اینستاگرام تدوین کنید.